Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Storm un neyini begendin abi repligi bile yoktu nerdeyse sdf

Sansa gencecik yasinda pis cokmus yalniz. 5 sene sonra iyice perte cikacak.

Bi de wolverine filmi yapin lan! gambit fln bisi yapin en azindan, napiyim ezik ezik jean grey'i. Ellerine sakaklarina goturup psisik kavga ediyorlar wolverine gelsin sagi solu parcalasin.

Sosyal ağlarda paylaş

On 21.08.2019 at 14:23, Sam dedi ki:

sony artık farketsin ki beceremiyor, doğru düzgün bir anlaşma yapsın. fantastik dörtlüyü de verisnler, onu da batırdılar tamamen. böyle şehir ortasında arsaya konup üstünde gecekondu kıvamında inşaat etmeye çalışan müteahhit gibiler. satmazsan da kirala işte.

adamlarin zarar ettigi spider-man var mi ki? Ustune diger oyuncak oyun hebe hubeleler ile guzel kazaniyordur sony.

Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, senko dedi ki:

Storm un neyini begendin abi repligi bile yoktu nerdeyse sdf

Sansa gencecik yasinda pis cokmus yalniz. 5 sene sonra iyice perte cikacak.

Bi de wolverine filmi yapin lan! gambit fln bisi yapin en azindan, napiyim ezik ezik jean grey'i. Ellerine sakaklarina goturup psisik kavga ediyorlar wolverine gelsin sagi solu parcalasin.

Kafamdaki Storm karakterine uyuyor, cok konusmasina gerek kalmadi.

Abi senelerdir Gambit filmi yapilmadi kesin birisinin garezi var karaktere, hicbir squad da gozukmuyor filmlerde.

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...

https://variety.com/2019/film/news/sony-marvel-tom-holland-spider-man-1203351489/

Alıntı

Sony Pictures and Marvel have found a way to get back in the Spider-Man business together.
Sony Pictures Entertainment and The Walt Disney Studios jointly announced that Marvel Studios and its President Kevin Feige will produce the third film in the “Spider-Man: Homecoming” series, starring Tom Holland. The film is scheduled for release on July 16, 2021. As part of the arrangement, Spider-Man will also appear in a future Marvel Studios film. Amy Pascal will also produce through Pascal Pictures, as she has on the first two Holland-led films.

anlaşmış Sony ve Marvel.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...

Far From Home'u yeni izledim. Bu karantina güzel oldu eğitimde gidemediğim filmleri baştan izliyorum. 

Yani fena değildi ama garip bir tatminsizlik var sonunda. Homecoming böyle değildi, o da zayıf gözüken bir filmdi ama aşırı tatmin ediyordu. Bu tam tersi olmuş. Tatminsizliğin sebebi ne çözemedim ya. Abartı CGI kullanımı olabilir.

Gerçi background aşırı iyiydi. Mandarin stili harcanması kötü olmuş Mysterio'nun ama sinematik evren böyle işliyor zaten.

Garip ya, bilmiyorum. Böyle işte. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...