Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

ya üçüncü kere dediğim ve ısrarla görmezden gelineni tekrarladığım gibi: deadpool gibi güzel yapıldığı sürece geyik karakterin başımın üstünde yeri var. mcu dışından bu yüzyılda çıkan en iyi süper kahraman film serisi deadpool bence. hatta mcu içine de koysam ilk üçte olur direkt. dip üçte de zabıtalar ve bilek panter. ciddi/gayriciddi yapılmak ayrı, kalite ayrı. o yüzden ciddi bilek panter de dipte gayriciddi zabıtalarla birlikte benim açımdan.

Sosyal ağlarda paylaş

İlk Avangers ekibinin ciddi karakterleri ciddiyetle ayrıldılar işte. Zaten esas kadro 3 kişiydi, diğerleri (çizgi romanlarda esas kuruculardan olsa da Hulk da dahil) hep yancı. Yine Natasha ve evet Hawkeye falan da gayet ciddi karakterlerdi yancılardan.

Zabıtalar zaten bence hiçbir zaman tam üye kafasında değil, crossover gibi duruyor hala.

Yenilerde bakacaz artık. 

Sosyal ağlarda paylaş

4 dakika önce, Sam dedi ki:

ya üçüncü kere dediğim ve ısrarla görmezden gelineni tekrarladığım gibi: deadpool gibi güzel yapıldığı sürece geyik karakterin başımın üstünde yeri var. mcu dışından bu yüzyılda çıkan en iyi süper kahraman film serisi deadpool bence. hatta mcu içine de koysam ilk üçte olur direkt. dip üçte de zabıtalar ve bilek panter. ciddi/gayriciddi yapılmak ayrı, kalite ayrı. o yüzden ciddi bilek panter de dipte gayriciddi zabıtalarla birlikte benim açımdan.

GotG gayet kaliteli. 

Ki Deadpool ilk filmi efsane olsa da ikincisi çok zayıf kaldı bence. Bir yerden sonra Recep İvedik şakalarına bağladı. "Pipi şakası böhühüy"e döndü.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

DC'nin olayı karakterlerinin ciddi olması değil ya, aksine filmlerde elle tutulan şeyler karakter tasarımları. 

Ciddi karakterlere şaklabanlık yaptırıp, aşırı hızlı gelişen dizi senaryoları gibi hikaye yazıyorlar. Filmler kaliteli ve güzel başlayıp, bi anda bu ne skm şey oldu ya karşim kafasında bitiyor.

Ben hep diyorum BVS'nin Martha kısmına kadar filmde neredeyse sorun yoktu. Minimum düzeydeydi. O noktadan sonra olan her şey o kadar rezildi ki filmin total puanını 5/10'a falan düşürdü. İstisnasız bütün DCU filmleri öyle patladı. Buna uymayan bi Wonder Woman'dı o da zaten kötü filmlerin arasında parlıyor, ayakta kalan tek film o eleştirmenler/sinema izleyici karşısında vs...

Sosyal ağlarda paylaş

e cünkü hep 2 filmlik hikayeleri tek filmlere sıkıştırmaya kasıyorlardı.

marvel 10-15 senede kaç filmde oluşturdu bütün origin storylerini, conflictleri vs.

bkz. Civil war, en azından elle tutulur bir sürtüşme süreci gördük hep cap ve demir züppe arasında. sokovia anlaşmasını da yaşanmış film olaylarına bağladılar bilmemne bi altını doldurdu hep marvel.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...