Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Konuyu bulamadım, açmamış olabiliriz de açmaya da üşendim gerek yok. Zaten bu filmden sonra MCU'dalar artık.

Güzel bi veda trailer'ı olmuş hoşuma gitti nedense. 2 film hariç bence 10 numara seriydi. Zaten bugün çizgi roman akımı bu kadar güçlüyse en önemli faktörü tartışmasız ki Raimi'nin Spider-Man'lerinden bile iyilerdi ilk iki X-Men bence. 

Yeni ikinci serideki ilk iki filmde bayağı iyiydi bence ve karakterlerde harika seçilmişti ama işte gidecekler. Keşke Fassbender ve McAvoy rollerinde kalabilselerdi asdfdsa 

Natanyal tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

X-Men genel olarak güzel seri bence de. Çoğu kişi laf ediyor ama ben de iyi bulmuştum.

Yeni genç nesil karakterler bi tık daha zayıf kalmıştı ama bana göre.

Bir de Sophie Turner Jean için fazla ebleh, daha güzel bi hatun bulmaları gerekirdi. Orjinaldeki karakter seçimleri yeni nesilden çok daha iyiydi.

Sosyal ağlarda paylaş

O popüler ve andırıyor diye oldu ya, genç tayfadan alabilecekleri kolay isimlerden biriydi. Diğer tipler cuk oturmuştu ama özellikle Quicksilver kusursuza yakındı, Storm iyiydi bir de ben Beast'i de genel olarak sevmiştim farklı bir tarzı vardı. Gerisi ama meh aynen. 

Fassbender ve McAvoy kralı farklı klasmana koyuyorum tabii. Onlar en az Stewart ve McKellen seviyesinde kaliteli seçimler ve oyunculuk kaliteleri de en az onlar kadar üst seviyeydi. 

Sosyal ağlarda paylaş

Disney tarafından alındıktan sonra önce Hugh Jackman, ardından da McKellen'le Stewart "aslında tekrar o roller de oynanır" diye yan çizdiler, önceden artık kenara astık bu rolleri diyolardı hepsi.

Gelirlerse ben tekrar onları isterim 1-2 filmde (Jackman daha fazla seride olabilir) özellikle Wolverine - MCU crossover çok tatlı olabilir (komple x-men gelirse boku çıkar, çorbaya döner). Genel olarak "farklı" karakterleri "über" karakterlerden daha çok seviyorum ben. Süpermen gibi mutantları karıştırmadan hikayenin tadını kaçırmadan crossoverlar hoş bi tat katar.

Yeni Spider-Man trailerına bakarsak zaten multiverse geyiğiyle bir önünü açtılar onun. İşin içine multiverse girince zaten crossoverlardan ölmüş karakterleri diriltmeye (pek ümit olmasa da... spoiler vermeden bu kadar yazabiliyorum) kadar pek çok ümit edilen şey mümkün kılınıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Ya işin garibi Tony Stark bulamazsın ama Iron Man zırhının içine adam koyarsın sıkıntı yok. Captain America kostümünün içine adam koyarsın, Steve Rogers bulamazsın artık. Wolverine'de öyle bir şey yok. Hugh Jackman ya artık Wolverine çizgi romanlarda bile o resmen sadkjfha 

Kimi koysan öyle garip gelecek ki yadırgayacak herkes. Nokta atışından öte bir şey olmalı o rolü yeni verecekleri adam ama işte kim olur, olacak vs...

Bu arada bu taraftan MCU'ya gelecek tek karakter ve oyuncu Deadpool/Ryan Reynolds. Onu ana hikaye tarafına sokmazlar direkt büyük ihtimal ama Deadpool artık MCU parçası olur. O dünyada işte diğer filmlerden karakterler konuk olur vs. geyik filmler çekerler. Fat Thor ile maceraları falan bayağı geyik olur mesela.

Sosyal ağlarda paylaş

Yoo, Avatar'ı sevmemiştim mesela ?

Breaking Bad'i de sevmiyorum, lince hazırım. Daha da sayarım da zaten yeterince hedef tahtasındayım Vizyon'da.

X-Men'den gidersek en sevdiğim Cyclops'tur, orada da popülerlikten uzağım. 

Halle Berry çizgifilmlerdeki Storm'a bayağı paraleldi, o yüzden sevdim ben. 

Sosyal ağlarda paylaş

Infiniti war i izledim

daha once de izlemistim ama aralarda uyumustum, bu sefer full izledim

bitmek bilmedi allahim, kuscaktim

tayfanin 3/4 unu cikarsak , film daha iyi olurdU, tanos iyi karakter ama kaptani kaba geri koyun , hulk ne kadar tirt bi karakter, vision nedir ya, çarli teron niye var bu filmde,örümcek niye bu kadar cringy, neyse...

bu filmi beğendiyseniz, film izlemeye devam edin, bolbol farklı genrelerde film de izleyin, çünkü sabır testi gibi bişi aslında bu infiniti war

bol deus ex machinalı, bir sürü comic relief li dandik bi aksyon filmi, savaş sahneleri de dandik ötesi,hiçbişi gözükmüyo çoğu zaman

bunu begendiyseniz, sonuna kdar hypela izliyebildiyseniz, inanin daha guzel aksyon filmleri de var ilginizi hak eden

Derdiniz beyin kapayip sevdiginiz karakterleri gormekse, gerekliseyler kadikoyde, gidin istediginiz karakterin ÇRsini alın, önerim marvel knights serisi

Sosyal ağlarda paylaş

Dogmeat nasıl kadıköy/moda fularlısıyım diye sayfalarca reklam yaptıktan sonra 180 çekip nidakent konutlarına yerleştiyse MCU konusunda da 2 yıla kalmaz bi 180 çeker, ama ben prosör hulkun film halini çizgiromanlardan daha çok beğendim diye gezer ortalarda. Zaten opinion fluid bi adamdı, amariga iyice bozar bunu..

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...