Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 31.Hafta: GS - BJK 05.05.19 - 19.00

oldun

Kim Kazanir   

33 oy

1. 1. Kim Kazanir

• GS
      11
    • Berabere
      5
    • BJK
      17

Bu anket yeni oylara kapalı.

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Anket 05/05/19 günü 16:00 saatinde kapandı

Öne çıkan mesajlar

Su maci Besiktas nasil kazanirdi bilmiyorum ama su tactan golu atmasaydik keske. Biz de zamaninda boyle gol yemistik dogru, iki yanlis bir dogru etmiyor. VAR'da taca bakilmiyor diye bir kural sacma geldi, onemli olan golun hemen oncesi olmali. Faul veya tac. Ilerde duzelebilir. Hakem cidden taci yanlis da verebilir yani de tekrar bakmamak icin sebep yok.

1-0'i en iyi oynayan takim GS zaten. Oraya gelene kadar kitleniyor oyun ki gidisat oyleydi 1-2 Onyekuru pozisyonu disinda. 

Dedigim gibi cok icime sinmedi. Ama su is 2 hafta once Kadikoy'de de bitebilirdi acikcasi. Derbilerde ev sahibi cok avantajli Turkiye'de kabul etmek lazim. 

Yabanci hakem yonetimi kesinlikle lazim GS-FB-BJK arasindaki maclara ki futbol konusalim. Her mac hakem muhabbeti sikmaya basladi.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

@Sotto abi top çarpıyor Caner'e ya. tekrar izle pozisyonu düzgün bi yerde. tartışılacak bişi yok. hani VAR'da taça bakılmamasına rağmen, hakem yine de sordu gibi geldi bana golden sonra. bizim pozisyon gibi korner çizgisine, ceza sahasına yakın yer de değil, gs yarı sahasında oyunu bırakamazsın yani itiraz edeceğim diye. çek adamı indir gerekirse.

onyekuru, fernando ekstra oynadı ama ndiaye yedekte olabilirdi yine de. bjk hiç birşey oynamadı bariz kalite farkı var, burak dışında kimse gs'de ilk 11 oynayamaz bence.

@applev0dka caner de itirazdan sarı kart aldı gibi geldi bana. yukarıda allah var gibi bişi yaptı o faul pozisyonunda dsdfg

Sosyal ağlarda paylaş

Ya o konuda haklisin. Tac derken kale dibinde pozisyon degil. Besiktas cok koputku zaten dedigim gibi, iyi konsantre olmamislar. Kaleye 70 metreden tactan gol yemezsin su tarz maclarda. Yine de iyi gosterilseydi bilemedim. Bana carpmadi gibi geliyor. VAR tamam dediyse bilmiyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

52 dakika önce, Wispy dedi ki:

@Natanyal Dark sen bu Mirin'i beğeniyordun değil mi.

Fena kulaklarını çınlattım Mirin'in, Mirin'i alan transfer komitesinin ve Mirin'i beğenenlerin 

Fena değil, ama tam bir Dany diyordum. Aşırı yetenekli ama beyinsiz diyordum. Nitekim o tip bir şeyler yapmış yine galiba. 

Ben izleyemedim maçı bu arada, birazdan özete bakacağım. Tarafsız olduğuna inandığım bütün arkadaşlarım ama BJK için bir bok oynamadı hak etti diyor ki normal zaten, haftalardır bir bok oynamıyorduk da Burak bir şekilde ilk golü falan atınca dengeyi bozup, bir şekilde skoru götürüyorduk. Bugün olmayınca işte.

Bir de Bülent Yıldırım takdir haklarını full GS'den yana kullandı, kartların yarısı saçmalıktı falan diyorlar ki ben orası ile ilgilenmiyorum gerçi artık. İç saha psikolojisi ve karakteri zayıf derbi hakemi. Bu sene bile kaç kere gördük, bayağı normal. Türkiye standartları. Bundan etkilenmeyen bi Cüneyt bi Fırat vardı ki birini harcadılar zaten gitti. Neyse.

Özete bakayım, gerçi bi bok olmadı ciddi maçta diyorlarda bakalım. 

Sosyal ağlarda paylaş

17 dakika önce, Laraken dedi ki:

inanmaları çok inanılmaz ya, hep aynı tarife olm 2-0 dönersiniz eve. bu heyecanı başka yerlere harcayın olm fsdfd.

Şuan merak ettiğim sadece rakibi yendiğinizde mi ortaya çıktığın yoksa da en son 2015'te mi maç izlediğin. İkisinin birlikte olma olasılığı da hayli yüksek. 

Ekran-Al-nt-s.png

Sosyal ağlarda paylaş

18 dakika önce, goldbären dedi ki:

eskiden 30 sayfa tartışılan derbilerin bile maç önü sonu 7-8 sayfada kalması hem tr'de futbolun hem paticiğin vahim durumunu gözler önüne seriyor.

sf başı mesaj sayısı arttı. 15'ti galiba şimdi 25 post. bi de discorda da kaydı biraz geyiğine yazılan mesajlar.

Sosyal ağlarda paylaş

14 dakika önce, Natanyal dedi ki:

Şuan merak ettiğim sadece rakibi yendiğinizde mi ortaya çıktığın yoksa da en son 2015'te mi maç izlediğin. İkisinin birlikte olma olasılığı da hayli yüksek. 

Ekran-Al-nt-s.png

adam haklı yalnız. 2 takımın da hedef maçı olduğunda 1 maç hariç gs hep vurmuş bjk'ya. aklı başından son 20 yılı hatırlıyorum. 45+ yaşında dinozor varsa forumda gelip 70-80'leri anlatır. gümgüm hayri, duvar behçet falan vardı diyip.

tek kaybettiğimiz 'lig finali' sergen attı şampiyonluk geldi. yoksa arenada snayder 1, geçen sene 2, bu sene 3. eh öğreneceksiniz işte siz de final kaybetmeyi sdf.

Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, Borlach dedi ki:

maçı izlemedim özete de daha bakmadım o nedenle maçta neler yaşandı bilmiyorum ama şu posizyonda top çok net bi şekilde caner'in sol ayağının pazusuna çarpıp yön değiştiriyor.

Mantıklı şekilde pozisyonu izleyen herkes aynı fikirde zaten. 

Dün maçın heyecanıyla gaza gelip coştular isyanlarında, bugün sakin kafayla izleyince onların da çoğu aynı görüşte olacaktır.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben hakeme çok küfrettim maçta ama bizim futbolcular esas gerizekalılığı yapan. 

Oyun başlamışken hakeme taç maç diye itiraz edeceğine geri koşacaksın arkadaş. 

Golü vermiş hakem, VAR o pozisyonda taca bakmıyor, o zaman sahana geçip maçı başlatacaksın, yoksa mal gibi 3 tane sarı kart yersin, direncin düşer.

Bu gerizekalılıkları 18 takım arasında yapacak tek takımız. 

Sosyal ağlarda paylaş

8 dakika önce, Wispy dedi ki:

Ben hakeme çok küfrettim maçta ama bizim futbolcular esas gerizekalılığı yapan. 

Oyun başlamışken hakeme taç maç diye itiraz edeceğine geri koşacaksın arkadaş. 

Şu kısım gerçekten inanılmaz. Sen işine baksana.

Bu sene hiç maç izlememiştim Beşiktaş'ın bu kadar yetoluk yapacağını hiç tahmin etmiyordum. 

Sosyal ağlarda paylaş

Evet abi bu konuya şaşıran Beşiktaşlıları da anlamıyorum sdasfa

Camia bu konularda baya zayıf ve dağılmaya müsait, 1 hatalı penaltı kırmızı kartta kiev'de 6'lık olmuştuk yani lol.

12 saat önce, Xenus dedi ki:

@Sotto abi top çarpıyor Caner'e ya. tekrar izle pozisyonu düzgün bi yerde. tartışılacak bişi yok. hani VAR'da taça bakılmamasına rağmen, hakem yine de sordu gibi geldi bana golden sonra. bizim pozisyon gibi korner çizgisine, ceza sahasına yakın yer de değil, gs yarı sahasında oyunu bırakamazsın yani itiraz edeceğim diye. çek adamı indir gerekirse.

onyekuru, fernando ekstra oynadı ama ndiaye yedekte olabilirdi yine de. bjk hiç birşey oynamadı bariz kalite farkı var, burak dışında kimse gs'de ilk 11 oynayamaz bence.

@applev0dka caner de itirazdan sarı kart aldı gibi geldi bana. yukarıda allah var gibi bişi yaptı o faul pozisyonunda dsdfg

Golden sonra taca bakmadı abi, son pasta ofsayt var mı diye baktı. Bakamaz, baksa da iptal edemez golü zaten.

Caner direkt faul olmayan pozisyonda sarı yedi, itirazı sarıdan sonra. Vida ve caner'e elinde kartla geldi zaten direkt.

Beşiktaş düzgün bir oyun ortaya koymadı, necip ile başlayan Şenol zaten bu kotu oyunun ve sonucun hazırlayıcısı oldu. Bunlar bir yana ama ilk 28dk faul düdüğü çalınmadı lehimize maçta. Çok daha hafiflerinde oyuncularımız sarı kart yedi. Buradan sonra zaten kafa olarak oyunda kalmak da kolay değil. Ha benim bakış açım, profesyonel isen bir şekilde bunu başaracaksın, sonuçta o andan sonra hakemi değiştirme şansın yok.

Ama oyuncuların içinde olduğu durumu anlıyorum. Sen itilecek çekileceksin, ayağına basılacak, yüzüne dirsek yiyeceksin faul çalınmayacak, rakibine en ufak temasın anında sarı kart olacak. Temiz kaptığın toplar faul diye kesilecek falan filan.

Bunlar olmasa bile alacağımız max beraberlikti zaten, kadroyu görünce 3-1 kaybederiz yazmıştım. Sadece gerçekleşme şekli TR futbol keyfi açısından keyif kaçırıcı oldu

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...