Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 31.Hafta: GS - BJK 05.05.19 - 19.00

oldun

Kim Kazanir   

33 oy

1. 1. Kim Kazanir

• GS
      11
    • Berabere
      5
    • BJK
      17

Bu anket yeni oylara kapalı.

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Anket 05/05/19 günü 16:00 saatinde kapandı

Öne çıkan mesajlar

2 dakika önce, Sotto dedi ki:

Hatali faulden gol olursa bakiliyor, tactan olursa bakilmiyor mu. Ilgincmis.

Tac net Besiktasin gordum ben. Keyfim kacti acikcasi mactan. Ha gol guzel gelisti ama sfs. Ama yok yani, varsa teknoloji kullanilir ne biliyim. Hakem yanlis gormustur odur budur. Taca bakilmiyor cok sacma geldi bana.

Benim sadece taç pozisyonu değil ya genel olarak kararlar vs taraflı geldi bana hakem çok. Son saniye lyunduma dirsek attı atibaya. Daha hafifini elle vida diagneye yaptı sarı verdi. Yani belli 2. Yarı kırmızı geliyor BJK ya. Çok alenen hazırlanmış maç bence

Sosyal ağlarda paylaş

Net şekilde net olmasa da tekrar tekrar izleyince görülecek şekilde top topuğun üstüne çarpıyor işte, aşil tendonunun oraya. Ona göre yön değiştiriyor. Şu an gazla izliyorsunuz, sakin izleyince görürsünüz. O gazla saçma tepki veriyorsunuz gereksiz yere.

Rewendor tarafından düzenlendi
"net şekilde" abartı oldu
Sosyal ağlarda paylaş

Necipin pozisyonunun devaminda birsey ciksaydi kesin VAR'a gidilirdi - tehlikeli hareket demis olabilir taban.

Son dirsegi gormedim, Vida'yi kacirdim. Caner dedigim gibi tirt. Ljajic - GG itirazdan aldilar artik ona yapacak birsey yok. 

Muhtelemen ikinci yari eyyama girer. Belhanda'yi filan atar. Toparlamaya calisir.

Sosyal ağlarda paylaş

Abi VAR taç konusuna hiç bir şekilde elleşmiyor. Kural bu. Bu kural yüzünden fenerbahçe bize 2. golü attı. Top Balbuena'dan çıkmıştı. Belhanda balbuena'dan çıktı diye itiraz ederken yemiştik golü.

Maçtan sonra da Terim "VOR NODON TOÇLORO BOKMOYOR" diye ağladıydı hatta.

Aceace tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

abi frame atlayan stream'den küçük ekranda falan net görülmez. ben tv'den rahat gördüm top baldıra çarpıp, sürttürüp yön değiştiriyor. yan hakem zaten gördü. itiraz edip, gs yarı sahasından kullanılan taçı bırakmak saçma.

biz saraçoğlu'nda daha kötü biçildik ama böyle kontrol kaybetmedi futbolcular. nerdeyse her kartı itirazdan yedi bjk.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...