Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avengers: Endgame (2019)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Aksiyon sahneleri guzel olmus, dev robot adam fln hosuma gitti eze eze gidiyor, sondaki savas sahnesi hakikaten iyiydi. Ama aksiyon azdi sanki 3 saatlik film icin.

Bir de filmin ilk 25 30 dakikasindaki atmosferi sevdim. Ama sonra hemen marvel pasteline bagladi film. Dedim lan logan gibi mi olacak fln ama olamadi.

Sosyal ağlarda paylaş

Aslinda baya degisik bir film yapilabilirmis, konu iyi disutopya. Dusunsene bi adam geliyor canliligin yarisini atiyor dunyadan. Insanlar nasil handle etti bu durumu acaba, kurumlar nasil toparlandı ne bileyim inananlar tanrilarini sorguladilar mi (aslında thor fln geliyor loki moki coktan sorgulamalari gerekirdi) dunya nasil bir yer oldu, kaos cikti mi vs vs,hatta o süper kahramanlar kendileriyle hesaplasip veya hesaplasamayip bambaska yollara gidebilirlerdi, bunlar inanilmaz yuzeysel gecilmis, mesela filmde kaptan amerika diyor yunuslari gordum karsisindaki kiz diyor siktirtme yunuslarini, bunun ustune bile cok guzel dialoglar monologlar girebilirdi filmde, thanosun iyi bisi yaptigini savunan biri bile yoktu filmde, cok guzel tartismalarin donecegi bir film olabilirdi de, o zaman da 15 yasindaki velede seyrettiremezsin tabii

Sosyal ağlarda paylaş

O konusuldu Marvel Universe logic dendi kapandı sdgfg. Kendi yasadigimiz dunya ile kiyas dogru degilmis.

Yoksa tabi ki sacmaliklar silsilesi. Oyle cat diye nufusun yarisi gidecek yasanacak kaos sonrasi stabilite kacinilmaz. Thanos'a tapanlar falan olur o derece. Sonucta guc, toprak ve para el degistirecek. 

Bizim kahramanlar 5 sene sonra gidenleri geri getirdiginde de daha buyuk kaos yasanir. Adam bir bakacak sirketi, evi, parasi el degistirmis falan sdgh.

pattisliborek tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Yapsan yaparsin abi, filmin focuslanmak istediği yer baska. En azindan superkahramanlarin psikolojisini cok daha derin verebilirlerdi. Onu bile thor bira gobegi yapti, hawkeye samuray oldu diye gecistirmisler sdf

Benim icin gidip bir daha thanosla savasmak yerine boyle bi film olsa daha guzel olurdu, sonunda da iste thanosu bulur oldururlerdi yine.

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat cgi izletti adamlar ciuw ciuw ama guzel yine de. Hic kafa yormayin abi filmin konusuna da, dunyanin yarisi gitse bence de bir rahatlama gelir. Hem kime sordu da bu dingiller zamanla falan oynuyorlar, 10 kisi tarikat gibi oturmuslar, insanligin yerine karar veriyor. Varsa bir iddian, sandiga gidersin, demokrasi soleni yaparsin EYYY KAPTAN AMERIKA

Sosyal ağlarda paylaş

10 dakika önce, Asteroth dedi ki:

3 saat cgi izletti adamlar ciuw ciuw ama guzel yine de. Hic kafa yormayin abi filmin konusuna da, dunyanin yarisi gitse bence de bir rahatlama gelir. Hem kime sordu da bu dingiller zamanla falan oynuyorlar, 10 kisi tarikat gibi oturmuslar, insanligin yerine karar veriyor. Varsa bir iddian, sandiga gidersin, demokrasi soleni yaparsin EYYY KAPTAN AMERIKA

Bak bu da var. Ben memnunum belki toz olmayan %50 olarak hayatimdan geri getirilmesini istemiyorum digerlerinin.

Niye benim yerime de karar veriyor hulk mulk. 

Doga ustu guclerinin olmalari ki bazisinds o da yok sadece guclu, etik ve ahlaki anlamda insanlığın ustunde olduklarını gostermiyor ki, o zaman boyle bir karari neye gore aliyorlar sdf

Hele paralel zamanlara gidip onu bunu yapma hakkini nasıl ve neye dayanarak goruyorlar kendilerinde.

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, senko dedi ki:

Ahaha geccen oralari sag yon tusu ile sdg

Bi sahne vardi hatta uzayda ucan kari dusuo fln hemen diger kadinlar geliyor, panpa yanındayız diye boyle 10 tane kadin poz veriyorlar sdgsg

Orda tutamadim kendimi guldum valla.

4 aydır falan o sahne eleştiriliyor, aynı süredir "yok yeaa ne sjw'si" diyörler ?

Sosyal ağlarda paylaş

yani her şeyin yarısı batladıktan sonra mad max de çekersin, etik ahlak bıdı bıdı trt2 filmi de çekersin, dinli kitaplı stephen king kitabı filmi de çekersin, fanservice'li kaptan amerika filmi de çekersin.

ama olması gereken dünyanın anarşi all day everyday'in üstüne military spamleyen devletler diye diye orta yerinden çatlamasıydı tabi.

Cokomantis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Temel İçgüdü'yü bile kıvamına uydurup TV'de gösterebiliyorlar RTÜK onayıyla.

Filme biçerdöverle girdikten sonra elde ne kaldığı, ne kadar hasar verdiğin, o filmin hala o film sayılıp sayılmayacağı esas sorular.

Aha Biçer-döver diye çok güzel bdsm filmi olurmuş. 50 Shades'ten daha iyi bence.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...