Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avengers: Endgame (2019)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Film hakkında spoilersiz yorumları ama yorum bile okumak istemeyenler için :

Spoiler

Başlangıç ve Bitiş açısından gayet keyifli ama resmen bütün hikayeye 3 saat bile yetmemiş bana kalırsa. sadece bütün marvel filmlerini izlemekten keyif alanlar için keyifli ve hüzünü bol bir "bitter sweet ending" tüm hikayeyi bi sonuca bağlamışlar kendi çaplarında ama insan içten içe daha fazlası yok mu? ? yaratıyor. sanıyorum ending credits koymamalarının sebeplerinden biri de o. "BİTTİ BİTTİ!" demek için.

Sosyal ağlarda paylaş

Film bi ara bitecek gibi oldu, korktum ama sonra filmin 3 saat olduğunu hatırlayınca rahatladım ?

Spoiler

Son snap’te Iron Man nasıl bir şey yaptı acaba? Sadece Thanos ve ona itaat edenleri mi öldürdü? Öldürülecek kişileri belirlerkenki kıstası neydi acaba.

Doctor Strange’in bütün bunları görmüş olması gerçeği ve kimseye söyleyememesi... Adamın işi zor ya ?

Bir de “I am Iron man” çok iyiydi  ? 

Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

yürek dağlayan sonuna kadar herşey apar topara getirildi, thorun şişman olması baya güldürdü ama fdsfsd

güzel film, savaş sahnesi çok gazdı lan. o kadar karakter olmasa daha güzel bir fight çıkardı ama olsun.

captanın hammer kaldıması en gaz sahne heralde. ama insan düşünmeden edemiyor, herif direk elektrik çağırdı tepeden 12 den vurduruyo mk fds

vision a bi çare bulaydılar diye düşünmedim değil, piç oldu kaldı.

Robert abimize selamlar olsun, yıllarca bize güzel iron man izletti. 

Filmden spo açmayın izlemediyseniz.

Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

Infinity War çok çok daha iyiydi. İzlerken çok sıkıldım.

Sonunda bir savaş olacağı belliydi o sahnelere kadar sabredeyim dedim ama o da bekleneni vermedi açıkçası. Arka sırada liseli tipler vardı, heyecanla gelmişler. İlk bir kaç sahnede aaaa ooo tepkiler verdiler ama filmin geri kalanında anca 2-3 kere daha sesleri çıktı. 

Marvel filmlerine kavga dövüş ve gaz sahneler görmek için gidiyorum, bunları da yeterli miktarda bulamayınca haliyle bekleneni vermdiğini düşünüyorum. Bu tarz bir filmden derinlik falan beklemediğim için, hele hele duygusallık hiç beklemediğim için bazı sahnelerde resmen daraldım.

Edit: Tony Stark ve Nebula o geminin içine nasıl düşüyorlardı? Infinity War'dan Tony Stark ile ilgili son hatırladığım Spider Man'in ölümünü görmesiydi.

Aket-Atum tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Aket-Atum dedi ki:
  İçeriği gizle

Infinity War çok çok daha iyiydi. İzlerken çok sıkıldım.

Sonunda bir savaş olacağı belliydi o sahnelere kadar sabredeyim dedim ama o da bekleneni vermedi açıkçası. Arka sırada liseli tipler vardı, heyecanla gelmişler. İlk bir kaç sahnede aaaa ooo tepkiler verdiler ama filmin geri kalanında anca 2-3 kere daha sesleri çıktı. 

Marvel filmlerine kavga dövüş ve gaz sahneler görmek için gidiyorum, bunları da yeterli miktarda bulamayınca haliyle bekleneni vermdiğini düşünüyorum. Bu tarz bir filmden derinlik falan beklemediğim için, hele hele duygusallık hiç beklemediğim için bazı sahnelerde resmen daraldım.

Edit: Tony Stark ve Nebula o geminin içine nasıl düşüyorlardı? Infinity War'dan Tony Stark ile ilgili son hatırladığım Spider Man'in ölümünü görmesiydi.

Spoiler

titanda tek toz olmayanlar onlardı, quill in gemiyi almışlar işte.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...