Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung 8-9-10 Serisi Ultra Niche Soru

Cokomantis

Öne çıkan mesajlar

ya hacılar, samsung'un bu 8-9-10 serilerinde (note8, galaxy s9 falan filan) tema var ya, bildiğimiz samsung theme.

minu diye bi elemanın düz siyah temalarından birini kullanıyordum, 2-3 ay önce gelen son update'e kadar samsung'un düz email uygulaması da siyahtı, o update gelince BEYAAAAZ diye kör oluyorum her açtığımda. bi de günde 50 defa açıyorum sanırım. o badge'de 1 yazdı mı trigger'lanıyorum notification falan bişey kalmasın diye açıyorum hemen.

icon'ların, klavyeyin, arkaplanların yanısıra şu lanet uygulamanın da arkaplanını siyah gri yapan bi tema var mı allah odin ra namına bi yardım edin.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

Ben sırasıyla S2 - S4 - S6 ve şu an Note 9 kullanıyorum. S4'den beri hep Spigen tercih ettim, hep çok memnun kaldım. Ne yazık ki Note 9 için aynı şeyi söyliyemicem. Amerika'da satılan bir iki ürünün reviewları dışında hemen hemen tüm Note 9 aksesuarları toz alıyor içine. Benim mevcut case şu üstten alttan ortadan üç parça olanlardan, thin bilmem ne idi ismi sanırım. Normalde toz girmemesi gerekir, ama sanırım kameranın olduğu kısımdan öyle yapıyor böyle yapıyor giriyor tozlar. Ekran koruyucu ise daha fena bu konuda, 2 haftada bir falan koruyucuyu çıkartıp altını siliyorum, gene 2 gün sonra toz dolmaya başlıyor. Benim kadar titiz adam bile beceremiyorsa tozdan korumayı %100 ürünün kabahatidir.

Yapacağın bir şey yok, belli aralıklarla benim gibi telefonu temizliyicen mecburen. 

Sosyal ağlarda paylaş

Ekran koruyucu ekranı full kaplamıyor zaten, tırnağın ile kaldırabileceğin bir boşluk olması lazım bir köşesinde. İlk başta ben de tereddüt ettim tekrar yapıştırabilir miyim diye ama çok fazla toz dolmaya başlamıştı.

Özel bişi yapmıyorum, çıkartıyorum sonra altını toz kalmayacak şekilde silip tekrar üzerine koyuyorum. Biraz da temiz bir bezle bastırıyorum. 

Kullandığım seti de buldum,

https://www.spigen.com.tr/urun/galaxy-note-9-kilif-spigen-thin-fit-360

Sosyal ağlarda paylaş

On 10.06.2019 at 16:37, -Deno- dedi ki:

Ekran koruyucu ekranı full kaplamıyor zaten, tırnağın ile kaldırabileceğin bir boşluk olması lazım bir köşesinde. İlk başta ben de tereddüt ettim tekrar yapıştırabilir miyim diye ama çok fazla toz dolmaya başlamıştı.

Özel bişi yapmıyorum, çıkartıyorum sonra altını toz kalmayacak şekilde silip tekrar üzerine koyuyorum. Biraz da temiz bir bezle bastırıyorum. 

Kullandığım seti de buldum,

https://www.spigen.com.tr/urun/galaxy-note-9-kilif-spigen-thin-fit-360

Bugün söktüm screen protector'ü, meğer kenarları yapışkanlıymış yalnızca. Ben eski protector'lar gibi komple yapışıyor, sökünce çöp oluyor sanıyordum. Arkasını falan silip tekrar yapıştırdım, pırıl pırıl oldu.

Toz da muhtemelen yukarıdaki sensör ve objektifin oradan giriyor, oraları yapışkansız yapmışlar çünkü. Artık sök tak yaparım kirlendikçe.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...