Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars: Episode IX / The Rise of Skywalker (2019)

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

15 sene önce Star Wars dendi mi akan sular dururdu, 2015e kadar azalmış olarak da olsa devam etti. Episode 8den sonra o eski heyecanım merakım hiçbirşey kalmadı. Yarın akşam arkadaşlar rakıya çağırdı ona gideceğim. Spoiler yeme gibi bir çekincem bile yok. Bir kaç gün sonra belki giderim, yine de güzel ve inşallah birşeyleri açıklayan bir film olur.

Sosyal ağlarda paylaş

Şu star wars duygusallari öldürecek beni djd.

Rogue one disinda butun sw filmleri ortalama zaten. Siz sw 'den sıkılmışsınız yoksa eski seri çok iyi ama bu son 3 film les değil. Vasatliklari olsa da ove ove bitiremediginiz 6 filmle kıyaslayınca ki 1 2 3 direkt çöp zaten yeni seri bence iyi kalıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Red dedi ki:

Rogue one disinda butun sw filmleri ortalama zaten. Siz sw 'den sıkılmışsınız yoksa eski seri çok iyi ama bu son 3 film les değil. Vasatliklari olsa da ove ove bitiremediginiz 6 filmle kıyaslayınca ki 1 2 3 direkt çöp zaten yeni seri bence iyi kalıyor.

butun filmler cok vasat

oyuncak satcaz diye yaptiklari seye nerdlerin bu kadar baglanmasina kendileri de sasiyordur bence

Sosyal ağlarda paylaş

20 saat önce, Red dedi ki:

2002den beri forumdayım, bu acc ile 2004 falan olması lazım. Hemen hemen her dönem aktiftim. 15 sene üstü zamandan bahsediyoruz (arada forumun 1 seneye yakın kapalı kaldığı kısmı falan çıkarsak bile). Bütün başlıklarda, bütün konularda tüm forumda okuduğum mesajlar arasında bundan daha haksız bir mesaj görmedim bugüne kadar. Ki buna yıllar önce "Bir inşaat şirketinde patronun oğlu mevkisinde çalışan" üyenin "halı sahanızı basar sizi döverim" tehdit mesajları falan da dahil.

Şildinizi takdim edelim.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Abi forumda 15 senedir yazıyorsun ve gerçekten gordugun en haksiz yorum sw serisinin kötü olması ise sağlam fanboy olman lazım fkdkd.

Nostalji sizinki tamamamen. Nasıl jurassic park cocuklugumuzda yer edindi fakat gerçekçi oldugun zaman ilk filmden sonrası vasattir mesela. Sw de aynı şekilde. 

Sosyal ağlarda paylaş

Abrams'ın bundan bir 10-15 sene sonra, yani rahat ve dürüst konuşacağı kadar zaman geçtikten sonra, bu filmin yapım süreciyle ilgili neler diyeceğini çok merak ediyorum. Çünkü Abrams bu kadar kötü değil, böyle bir filmin ortaya çıkmasında kesin başkalarının da payı vardır.

Komutan tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl daha akıl almaz hikayeler yazarız twistler kasarız diye saçmalamışlar ehehehe. hikayeden spoilerları içeren link var aşağıda, umrunda olmayan açsın okusun.

zaaa bonus:
https://www.ntv.com.tr/galeri/sanat/starwars-the-rise-of-skywalker-skywalkerin-yukselisi-filminde-escinsel-sahne,AS5y_HRnM0Cux9USFSu5fg/o9WZzWybXEGrEEzABeB7gQ

goldbären tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Komutan dedi ki:

Abrams'ın bundan bir 10-15 sene sonra, yani rahat ve dürüst konuşacağı kadar zaman geçtikten sonra, bu filmin yapım süreciyle ilgili neler diyeceğini çok merak ediyorum. Çünkü Abrams bu kadar kötü değil, böyle bir filmin ortaya çıkmasında kesin başkalarının da payı vardır.

Direk su benim aklima geldi filmden cikinca. İmkansiz yani bu kadar kotu yapmasi.

bolca oyuncak icin urun ve model kasilmis ama gerisi sacma sapan kotu. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...