Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 28.Hafta:Fenerbahçe - Galatasaray (14.04.19 - 19.00)

fenn

Kim yener ?  

49 oy

1. 1. Kim Alır?

Bu anket yeni oylara kapalı.

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Anket 04/14/19 günü 16:00 saatinde kapandı

Öne çıkan mesajlar

ya şu fener'i 60 dk 10 kişi yakalamışsın, yenemiyorsan şampiyonluk için konuşulmaz zaten ya... 

bjk içinde aynı şeyi dedim sene başından beri. hadi saraçoğlu neyse, içeride şu fener'i yenemiyorsan bırak git ki biz içeride fenerle oynarken çok daha kötü durumdalardı...

başak gelecek hafta kazanırsa %90 şampiyon artık. daha zor maçları kalmadı, gs'ye yenilseler bile fark etmez de haftaya sıkıntı. rize'de çelme takar tahminen. 

Sosyal ağlarda paylaş

Futbolculardan daha çok ben heyecanlıydım. Maçın gelişinin saatlerini saydım ve rahat maç izlemek için hanımı, çocukları bi bahaneyle şutladım evden. Fakat maç o kadar sıkıcı , gs o kadar ruhsuzdu ki arada gidip mutfağa bir şeyler almaya gittim, oyalandım. 

10 kişi bu kötü feneri yenemiyorsan şampiyon olma zaten. Belhanda hareketi mantıklı ama feguli , ndiaye neden çıkar ! Başak şampiyon diyebiliriz. 

Beşiktaş dahil bütün takımları yensen bile Başağın puan kaybetmesini bekleyeceğiz. Şampiyonluk %0,2

Sosyal ağlarda paylaş

8 saat önce, Natanyal dedi ki:

ya şu fener'i 60 dk 10 kişi yakalamışsın, yenemiyorsan şampiyonluk için konuşulmaz zaten ya... 

bjk içinde aynı şeyi dedim sene başından beri. hadi saraçoğlu neyse, içeride şu fener'i yenemiyorsan bırak git ki biz içeride fenerle oynarken çok daha kötü durumdalardı...

başak gelecek hafta kazanırsa %90 şampiyon artık. daha zor maçları kalmadı, gs'ye yenilseler bile fark etmez de haftaya sıkıntı. rize'de çelme takar tahminen. 

Vedat Muriqi

Braian Samudio 

ikiside sarı karttan cezalı Akbil maçında yoklar. Hunter hocama yakışır . :)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...