Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 28.Hafta:Fenerbahçe - Galatasaray (14.04.19 - 19.00)

fenn

Kim yener ?  

49 oy

1. 1. Kim Alır?

Bu anket yeni oylara kapalı.

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Anket 04/14/19 günü 16:00 saatinde kapandı

Öne çıkan mesajlar

abi takımda bi mallık var gol atıyoruz götü başı dağıtıyoruz bi dur maç 1-0 zaten neden takım halinde hücuma devam ediyorsunuz  

golü hakem yüzünden yedik ama maçı da hakketmedik.bir kere bu sene o sene psikolojisinden çıkıp şu stada doğru düzgün hazırlanıp gitsek koyup geçecez ama oyunculara gereksiz baskı oluşturuyoruz son dk da ceza sahasında ki mal mal hareketler de hep bu yüzden

Esnaf tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Golde faul vardi da meh. Bizim kirmizi da palavra galiba. 

Ya aslinda ilk 30dk da filan belliydi berabere bitecegi. Sabaha kadar oynansa gol olacak havasi yoktu 11-11ken.

Fener son yillarda artik kaybetmemeye oynuyor, biz de zaten kazanamiyoruz. GS FB maclari baya kotu gecmeye basladi futbol olarak.

Aslinda eminim Fenerbahceliler de sevinmiyor beraberliklere de iste seri devam ediyor goygoyu var. Yoksa evinde derbide berabere kalmak guzel birsey degil. Kadikoy maclari garip bir hava aldi, Besiktas maclarinda takir takir futbol donuyor yensen de yenilsen de korkusu yok.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada Diagne son yillardaki en kotu transfer olabilir. Slimani ayarinda hatta bence daha bile kotu. Adam ayakta duramiyor lan nasi bir herif. 

Belhanda'yi cikarmasaydi keske korktu kirmizi alacak diye de biraz deneyebilirdi. Feghouli nin cikip Sinan'in girmesi apayri sacmalik. 

Defansta bugun Marcao olsaydi cok farkli olurdu ama yapacak birsey yok. Basak sampiyon oldu saka maka.

Sosyal ağlarda paylaş

Yok ya ilk 30dk filan belli etti bence. Ben bir ara kapatacaktim nerdeyse. Kaleye sut 1 tane mi ne vardi birak atagi. 11 e 11 de bence cok bisi degismezdi atan kazanirdi muhtemelen. 

Ilk yaridaki topun oyunda kalma suresini acayip merak ediyorum. 

Sosyal ağlarda paylaş

4 dakika önce, Sotto dedi ki:

Bu arada Diagne son yillardaki en kotu transfer olabilir. Slimani ayarinda hatta bence daha bile kotu. Adam ayakta duramiyor lan nasi bir herif. 

Belhanda'yi cikarmasaydi keske korktu kirmizi alacak diye de biraz deneyebilirdi. Feghouli nin cikip Sinan'in girmesi apayri sacmalik. 

Defansta bugun Marcao olsaydi cok farkli olurdu ama yapacak birsey yok. Basak sampiyon oldu saka maka.

yenmen gerekiyor abii cıkarsana  donk veya semih'i   yani fb'yi geçtim  her hangi bir takım  olsa fark etmez.   Basaksehir yenilmiş ve senin mutlaka 3 puan alman lazım . Takımda orta yapıcak çalım atıcak adam kalmadı.  feghouli belhanda hepsini cikardin ak.     Sinan nedir ya

Sosyal ağlarda paylaş

Bu takimin net en iyileri Mariano Linnes ve Feghouli su an. (Ki ben Feghouli'ye cok laf etmistim ama bu sene iyi oynuyor - yine de aldigi ucrete gore satilmasi taraftariyim). Gerisi tirt. Fernando yu da bir kenara ayiriyorum. 

Fatih Terim'le Galatasaray futbol klubu hep belli bir yere gelebiliyor. Bunun farkedilmesi lazim. Artik birseyler degisse ya. Ben cidden farkli bir hoca gormek istiyorum su takimlarda. Taktigiyle durusuyla farkli bir adam, kenarda yonetici, calisan. 

Her takim icin gecerli bu. Garip garip transferler. Sacma sapan adamlara verilen paralar. Plansizlik. Yillarca Melo'nun yerine adam bulmakla ugrasmisti takim. Simdi forvet bulmakla ugrasiyor. Hicbir plan yok. Son dakika gidip Diagne'yi aliyorsun. Adam yuruyemiyor lan. 

Sosyal ağlarda paylaş

basaksehirin yenildiği haftada kadiköyde beraberlik  kötü sonuç değil. Puan farkı 5. Içerde basaksehiri yenemiceksen ztn şampiyon olma. Puan farkı 2 gözüyle bakabiliriz. Ha takım güven vermiyor ama şampiyon son haftalara kadar belli olmaz.

Sosyal ağlarda paylaş

4 dakika önce, Red dedi ki:

basaksehirin yenildiği haftada kadiköyde beraberlik  kötü sonuç değil. Puan farkı 5. Içerde basaksehiri yenemiceksen ztn şampiyon olma. Puan farkı 2 gözüyle bakabiliriz. Ha takım güven vermiyor ama şampiyon son haftalara kadar belli olmaz.

başakşehir in fikstür çok kolay ya bizim maça kadar puan vermeden gelirler.hiç taraftarı yok olsa şimdiye dışarıya şampiyonluk turuna çıkarlardı ?

Sosyal ağlarda paylaş

gs büyük kayıp yaptı ya bjk kazandığı an tüm maçlarını alıp şampiyon olacak psikolojideydi, o bitti şu an

normalde deplasmanlarda leş gs ama o gazla deplasmanları yapardı mesela, şu an bayağı umutsuzluk kaplamıştır

akbilspor fikstürü çok temiz hala gs'ye yenilse bile 2 puan kaybedecek maçları yok resmen 

D4IoBTrX4AAUFu5.png

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...