Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dev Banyo konusu

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

1 saat önce, ginaly dedi ki:

Peki APUŞARASI için kullandığınız ayrı bir lif var mı yok mu?

Eğer tek lif ise önce APUŞARASIna mı sürüyorsunuz yoksa en son mu?

sabunla köpürtüp elinle duruluyorsun

sonra elini sabunla yıkayıp

lifi sabunla köpürtüyorsun, artık iç dış yıkama yapabilirsin

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, Black-ice dedi ki:

banyo-lifi-renkli-barkodlu-3-adet__08146

şundan hiç kullanmamış insanlar görünce çok şaşırıyorum ben.

bu olmadan nasıl duş alınır abi.

Bunlar kesenin yerini tutmuyor ya, ben de kullanıyorum ama es kaza bi spaya mıpaya gidip balililere keselettirince çıkan kirden utanıyorsun resmen. Kesenin o açıdan alternatifi yok, hani hamama bile gidilir kese için.

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, Black-ice dedi ki:

banyo-lifi-renkli-barkodlu-3-adet__08146

şundan hiç kullanmamış insanlar görünce çok şaşırıyorum ben.

bu olmadan nasıl duş alınır abi.

bunun sopalısıyla sırtı harş harş diye köpürtmek hmpfss.

ama parça pinçik oldu. senelerdir kullanıyorum değiştirmek istiyorum başka bulamıyorum kafayı yiyeceğim. sopalılar küçük küçük lifli hep, benimkinde büyükçe bi lif var. 1.96 boy hayvan gibi adamım. küçük lifle çok uzun sürüyor.

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, axedice dedi ki:

Bunlar kesenin yerini tutmuyor ya, ben de kullanıyorum ama es kaza bi spaya mıpaya gidip balililere keselettirince çıkan kirden utanıyorsun resmen. Kesenin o açıdan alternatifi yok, hani hamama bile gidilir kese için.

Valla hamamda kese sonrası çıkan kir ile heykelin yapılır sdf. Zımpara gibi birşeyle yapıyorlar. Ondan almak lazım aslında eve. 

Sosyal ağlarda paylaş

On 10.04.2019 at 17:01, Black-ice dedi ki:

product-40.jpg.jpg?itok=2YtIzvnJ

Şampuan olarak özel bir şey yok. Sadece hacim veren herhangi bir markanın şampuanını kullanıyorum. Elidor vs.

Saçınızda sorun varsa direk 5,5 ph'lı bir bebek şampuanı alıp onu kullanın. Genetik bi dökülme fln varsa zaten hiçbir şey durduramaz. Durdursa da geçici durdurur yavaşlatır. En temizi bebek şampuanı.

sunun yaseminlisini kullanmistim,daha guzel kokulu bir dus jeli gormedim.Turkiyede satilmiyormus artik pahali oldugu icin yaseminlisi

Sosyal ağlarda paylaş

Ylang ylang bitki sabununu daha önce kullanan oldu mu? Yılan otu sabunu diye de chicken translate yapıyor galiba aktarlar. Ambalajında Ylang sabunu yazıyor çünkü dsdfg. Memlekete gitti babamlar hafta sonu tanıdık bi aktar varmış, ona bıttım sabununu sormuşlar yerine bunu önermiş saç dökülmesi, bakımı için vs. sivilceli kardeşim bıttıma çöktü şimdilik bunu kullandım bakalım. deneyimlerimi yazarım.

https://www.organicfacts.net/health-benefits/essential-oils/health-benefits-of-ylang-ylang-essential-oil.html

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...