Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dev Banyo konusu

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

8 saat önce, Nekro dedi ki:

Zeytinyagli sabun+dustan sonra nemlendirici

vay arkadaş karrrrı gibi duş alıyorsunuz ya

duru sabun var alıyorum 4 tanesi 5 lira mı ne, bi güzel oramı buramı süttürüyorum temizleniyorum

saç için de şampuan ne varsa onu gömüyorum

head and shoulders (haldır şaldır) kullanıyorum bu aralar

Sosyal ağlarda paylaş

8 saat önce, Saeros dedi ki:

vay arkadaş karrrrı gibi duş alıyorsunuz ya

duru sabun var alıyorum 4 tanesi 5 lira mı ne, bi güzel oramı buramı süttürüyorum temizleniyorum

Nası salllamış belli değil. Banyo sabunları (bi tık daha doğal, elsabunundan) 4 tanesi 40 - 50tl arası. Bol parfümlü kimyasallı dandik el sabununu ucuza alırsın da o da 5tl olmaz yine.

Ya alışverişi anan yapıyo,  ya da karrı gibi yvesroche den başka biyerden almadıgın için sabun fiyatını bilmiyosun

aktiftablet tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Saç için Head&Shoulders Okaliptüs kullanıyorum.

Vücut için Hacı Şakir Sabun ile iki günde bir kese. Duş jeli olarak da ne denk gelirse, genelde le petit marseillais tercih etmeye çalışıyorum ya da kız arkadaşım ne kullanıyorsa onu kullanıyorum.

Duş jeli yalan bir iş, sadece duş jeli ile düzgün yıkanıldığına inanmıyorum. Bir iki saat güzel kokuyorsun o kadar. Kese + sabun şart o yüzden. Sonrasında duş jeli olabilir.

Sosyal ağlarda paylaş

17 saat önce, Nekro dedi ki:

Zeytinyagli sabun+dustan sonra nemlendirici

Alakasız olacak ama...

Bizim 2 köpeği de zeytinyağlı sabunla yıkıyoruz. Eşşolueşşekler 1 ay ultra yumuşak oluyolar. Çoğu veteriner arap sabunu tavsiye ediyolar ama yok. Zeytinyağı gibisi yok.

Sosyal ağlarda paylaş

27 dakika önce, Fistan dedi ki:

4 kalıp sabun 10 lira migrosta baktım şimdi asds @aktiftablet

Dedim ya  bol kimyasallı parfümlü sabundur o diye.  Az iyisini aliyim desen, fiyat uçuyo.

Gerçi 40tl de değilmiş, ben en son alırken pahalıydı belki de.

aktiftablet tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

23 dakika önce, Aceace dedi ki:

Alakasız olacak ama...

Bizim 2 köpeği de zeytinyağlı sabunla yıkıyoruz. Eşşolueşşekler 1 ay ultra yumuşak oluyolar. Çoğu veteriner arap sabunu tavsiye ediyolar ama yok. Zeytinyağı gibisi yok.

Kopek sampuani guzel bisi ya, sabun derisini kurutup egzemaya sebep vermiyo mu?

Sosyal ağlarda paylaş

Valla tanıdığımız 3 farklı veterinerin 3'ü de arap sabunu tavsiye ediyordu. Zaten 3'ü de kendi köpeklerini de arap sabunu ile yıkıyolarmış. Zeytinyağlı sabun kullandığımızı söylediğimizde "O da olur ama o pahalı diye önermiyoruz" dediler.

Kurutmuyor abi deriyi falan. Egzama derdimiz falan yok. Yımışak yımışak takılıyoruz.

Sosyal ağlarda paylaş

13 dakika önce, serjuhan dedi ki:

Abi bunlar bana hiç keyif vermiyor örgü lif ftw anneanne usülü ?

O mavi şey bi boka yaramaz. 

Şöyle perde falan keseceksiniz, ya da baharat satan dükkanlarda sağlam lif keseler oluyor. Onla böyle kanırta kanırta oooooh. Kıpkırmızı çıkıcan banyodan, buharlı buharlı.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...