Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dev Banyo konusu

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Banyo yaparken kullandığımız ürünleri paylaşalım değerli dostlar (dildolarımız hariç).

Çünkü sabun - duş jeli - overpriced sebamed duş jeli arasında git gel yaşayıp duruyorum.

Duş jeli boktan diye kullanmak istemiyorum, sebamedinki çok pahalı.

Normal sabun kullanıyorum bu aralar ama inanılmaz yağlandırıyor cildimi gün içerisinde. (Zaten yağlı cildim)

Şunu buldum alternatif olarak: https://www.hepsiburada.com/sebamed-cleansing-bar-sabun-100-gr-p-HBV00000EE725

Ama bir kalıp sabuna 20-30 TL vermek de saçma geliyor. 

Cildin anasını ağlatmadan, PH dengesini yerle bir etmeden banyo yapabileceğimiz bir ürün yok mu ya?

Saç kısmına girmiyorum, zira kelim. Saçlı arkadaşlar gerekli paylaşımları yaparlar... 

Sosyal ağlarda paylaş

product-40.jpg.jpg?itok=2YtIzvnJ

Şampuan olarak özel bir şey yok. Sadece hacim veren herhangi bir markanın şampuanını kullanıyorum. Elidor vs.

Saçınızda sorun varsa direk 5,5 ph'lı bir bebek şampuanı alıp onu kullanın. Genetik bi dökülme fln varsa zaten hiçbir şey durduramaz. Durdursa da geçici durdurur yavaşlatır. En temizi bebek şampuanı.

Sosyal ağlarda paylaş

14 dakika önce, Black-ice dedi ki:

Bu şaka mı bilmiyorum ben bunu denedim. Çünkü hastasıyım o düz hacı şakir kokusunun. Ama normalden daha çabuk koktuğumu fln farkettim hep. Vücut şampuanı her zaman daha iyi performans veriyo heralde.

Valla bunu bilmiyorum abi. Çocukluğumdan bu yana hep Hacı Şakir kullandım vücutta. O yüzden karşılaştırma yapabileceğim bir veri yok. Ama duş jelleri filan bana çok yapay geliyor nedense.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...