Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Havalimani Ulasim

dasaaa

Öne çıkan mesajlar

1 saat önce, DynamicK dedi ki:

ben de haftaya ilk defa kullanicam. haritaya baktim da sehir gibi olmus. Indikten sonra disari cikmak acaba kac gun surer? neyse ki taksiyle falan ugrasmicam. otobus tek yon sefer suresi 100 dk diyor sitede. garanti daha fazla suruyordur.

Taksim'e kadar gitmiceksen aslında daha kısa sürüyor. 4. Levent'ten havaist'e binip gitmem iş çıkışında 30 dakika falan sürdü (ama 17.15'te durağa gelmek yerine 17.45'te geldi =)). O noktadan sonra da trafik olmadığı için hızlı varmıştım. Dönüşte de akşam 18:20 gibi uçak indi, yarım saat uçakta havaalanı turu attık, yarım saatte havaistte yürüdük, üstüne yarım saatte havaistin kalkmasını bekledik. Kalktıktan sonra da 40 dakikada zincirlikuyu'ya vardık.

Kısaca otobüse bindikten sonra trafik olmadıkça yolda çok vakit kaybetmiyosun; ama geri kalan bütün faktörler vaktini yiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, deadwoll dedi ki:

Şimdi Kadıköy'de Beşiktaş'ta oturanlar düşünsün. Bahçeşehir'e yalnızca 38 kilometre skdfjlhdsg

evet hatta nedense havaist bahçeşehirden de geçiyor

Şehre uzağız diye üzülüyorduk , artık biz dağbaşılılar olarak göbeğimizi kaşıyacağız,şehir üzülsün,nıhaha

zati beylikdüzülü başkanıda seçtirdik,daha hizmet mizmet beklemesin şehir, metrolar trenler hep bu tarafa artık

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...