Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hassas mutfak tartısı

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Var mı kullanan, tavsiye edeceği marka/model olan?  kahve ve kedi/köpek maması ölçmek için kullanıcam. öyle üst limiti 3-5 kilo falan olmasına gerek yok yani. 

hepsiburada'ya bi baktım da bi sürü sikko sikko marka var hangisine güvenilir bilemedim, vardır illa burada kullanan birileri diye buraya sorayım dedim.

Sosyal ağlarda paylaş

28 dakika önce, deadwoll dedi ki:

En ucuzunu al geç, geçen babamlara Tchibo'dan aldık, 70 lira falandı. Babam kabuklu ceviz alırken iç cevizin fiyatını da not ederek kuruyemişçilerin iç cevizden ne kadar kar ettiklerini falan hesaplıyor. 

bu nasil bir issizlik. sonra neden uretim yok.

Sosyal ağlarda paylaş

20 dakika önce, DoGMeaT dedi ki:

mutfak terazisi 50tl'ye alınıp geçilcek bişi , ama kahve ölçecem fln diyorsan sana hassas terazi lazım galiba,  5-10 gr'dan altını düzgün tartamaz normal mutfak terazileri keza.

bu yüzden zaten hassas bişi olması lazım ki 10 gram ile 50 gram arasında ölçebileyim istediğim gibi.

Sosyal ağlarda paylaş

26 dakika önce, Llama dedi ki:

bu nasil bir issizlik. sonra neden uretim yok.

Adam emekli abi. Her sabah 8'de kalkıp kedi tımar ediyor, ev süpürüyor, yürüyüş yapıyor, ağırlık çalışıyor. Yanlarına gittiğimde ben yoruluyorum onu izlerken, zaman geçsin diye o kadar garip işler yapıyor ki.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...