Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Disco Elysium - A Detective RPG

axedice

Öne çıkan mesajlar

sardı baya cok başlardayım ama

şurda skillerin 3-4 satır anlatımı var oyundakinden daha detaylı karakteri yaratmadan bi göz atın

https://www.rockpapershotgun.com/2019/10/14/disco-elysium-skills-character-creation-intellect-psyche-physique-motorics-and-the-24-skills-explained/

Daesu tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ya işte 2 satır üstüne yazmışlar diye attım.

stat dagılımını cok sevmedim aslında ama thought cabinetden ögrendigin şeyler perma bonuslar veriyor eksiklerini de ordan zamanla gideriyorsun. belki oyun sonuna dogru full+full detective dönüşüyoruzdur.

Sosyal ağlarda paylaş

bir sorunun çözümü için hep alternatifler sunmuşlar. mesela benim fizik 2 olduğundan limandaki izbandutu geçemedim ırççılık falan kascam onun için. halbuki kalıplı karakter kafayı koyar geçer.

Spoiler

ama perception abandığım için (9 lol) cesedin kafasındaki mermiyi de ilk günden buldum daha, birçok sorguda falan tutarsız cevapları serdi önüme hemen. ortada silah da yokken daha ileride bulunacak bir şeydi sanırım.

goldbären tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

combat yok da 3 moralle her diyalog bir boss fight gibi, paso panik atak geçirip "memuriyetine de rozetine de lanet olsun" diye rage quit çekiyor benim adam smdjfksn (ya da fuhuşturucu basıyosun :3)

en başta da aynısını yapmışız ama blackout yüzünden hatırlamayarak başlıyoruz gibi bi hali var zaten.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...