Jump to content
DynamicK

Bilgilendirme - giderleri karsilama icin

Öne çıkan mesajlar

§ 28 Mar 2019, 21:01

O diil de biri fatura falan kesilsin para yollayanlara diye oneri yapmisti, kimdi o ya 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Mar 2019, 21:17

Paticik hariç Türkiye'den takip ettiğim yer kalmadı gibi bir şey. Bence oturulup forumun durumu ve gelecekteki hedefleri ile ilgili konusulsun önce. Ben bütün ban'lerin açılması, bütün e-maillere haber yollanması ve biraz da bizim çalışmamızla her konunun konusuldugu aktif bir forum olarak devam etmesinin hepimizin yararına olacağı düşüncesindeyim. Böyle bir ortam başka yerde yok. Düzgün ve işi kuralına göre yapan bir moderasyon olursa bezdirilip soğutulan insanlar da geri dönebilir. Ha tabii böyle bir niyet var mı en baştan onu bilmem.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Mar 2019, 21:26

patreona bağış yapanlar banlanamasın mesela

böle premiumlar güzel olur sdf.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Mar 2019, 21:43

hazır patreon hesabı açmışken bu patreonlara özel foto gönderen kız hesapları var mı bildiğiniz? onları da bi incelemek istiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Mar 2019, 22:06

parayla madalya falan verilebilir ya

renkli nick

bide patipron access

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 28 Mar 2019, 23:18
5 saat önce, BonePART dedi ki:

abi bu arada saçma sapan ne kadar mesaj atan var ya. başından ber

ben diyorum dyna bir para atıcak kumbara koy ortaya millet atıp tutuyor bir yaraya işesin diye. al şaka maka 1600 britanya lirası ki 10.000 TL eder toplandı az mı az ama bu kadar kısa zamanda türkiye i.n inanılmaz bir para

birde abi anlamadığınız şey şu dynamick bir özellik ya da premium access satmaya calısmadı

adamcağız yardım yapanlara bir krallık olsun değişiklikleri olsun diye elindeki imkanlarla olan seyleri satmaya calıstı

uo serveri olsa gm mavisi robe verirdi mesela

paticik radyo acık olsa istek şarkı calardı bu cok normal bir şey yane

görende sanki mesaj atmayı kontürlü yaptı sanar

mod ve admin tayfası olarak uygun destek metodlarını konusuyoruz aylardır gofundme olayıda bizden cıktı dynadan değil

adam geldi dedi xxxx liraya forumu update edicem resmen herife zorla gofundme actırdık bizde destek olalım diye burda amacımız mesajlarımız renkli yazsın diye değil di bu kadar zamanımız geçti katkıda bulunalım diyeydi

Radyoyu diriltelim bence, cok eglenceli olur. Baltazar ile rpg yayini misal boyle ayda bir, moderatorde sen ol karsisina verelim avellone dan girsin underraildan ciksin izometrik bebe

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 29 Mar 2019, 00:52

her seyi okumadim (%80) gibi ama iletisimde 'canim skilirsa giderim beybs' tarzini asalim.

(gunun sonunda kimse seni zorlamadi, ama daha itici bab's tarzi yazmayin) 

Goering tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 29 Mar 2019, 01:20
4 saat önce, µh dedi ki:

Paticik hariç Türkiye'den takip ettiğim yer kalmadı gibi bir şey. Bence oturulup forumun durumu ve gelecekteki hedefleri ile ilgili konusulsun önce. Ben bütün ban'lerin açılması, bütün e-maillere haber yollanması ve biraz da bizim çalışmamızla her konunun konusuldugu aktif bir forum olarak devam etmesinin hepimizin yararına olacağı düşüncesindeyim. Böyle bir ortam başka yerde yok. Düzgün ve işi kuralına göre yapan bir moderasyon olursa bezdirilip soğutulan insanlar da geri dönebilir. Ha tabii böyle bir niyet var mı en baştan onu bilmem.

Abi ban yiyenlerin arasında keyif kaçıran, seviye düşüren, hakaret eden, kavga çıkaranlar da var. Bütün e-maillere haber yollasan bu sefer bu adamlar da geri gelecek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 29 Mar 2019, 01:36

bezdirilip sogutulanlar demiş sdfg 

öyle biri görmedim ben daha

Fistan tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 29 Mar 2019, 02:51

Yeni forumla hacmin dustugu dogru ne yalan soyleyeyim ben de alisamadim ama forum yokken bile bilgisayari actigimda nereye baksam diye dusunuyordum klasik 1-2 siteden sonra. 

kim ne derse desin forum ortami gibisi yok. ozellikle bu forumda gercekten cok ciddi bilgi alisverisi de oluyor laga luga disinda cunku cogumuzun ilgi alanlari birbirine yakin zaten bu yuzden buradayiz.

Taa 2000'lerin basinda UO'yu direk OSI serverlarinda oynayanlarin kurdugunu hatirliyorum sanki forumu ama yaniliyor olabilirim. Daha sonra hepimiz birer birer oyunlar sayesinde geldik buraya. Kimse de ulan gundemde ne konusuluyor diye forumun bir parcasi olmadi - ama yillar icerisinde yaslar buyuyup herkesin hayatlari degismeye basladikca aslinda oyundan fazlasi oldu forum.

Benim forumdan tanidigim yok sahsen. Bir sekil zamaninda girmisim ve birakmamisim. 2001'lerin basi DAOC'ta Baggio ile tanistigimda girmistim sanki ilk. Neyse demek istedigim su - bu forum yarin tamamen kapatiyoruz arkadas dese benim su komuniteye ulasabilme, su fikir alisverisine ulasabilme sansim yok. Kimsenin yok ama ozellikle real hayatta forumda tek bildigim bir kisi olmadigindan ozellikle bunu belirtiyorum. Benim icin yazilan mesajlarin, nicklerin bir onemi var. Ayni kisileri yeni forumda gorunce hosuma gidiyor. Eskiler yazmazsa merak ederim.

Ister futbol forumu olsun ister oyun ister gundem, farkli gorusleri tartismak, bunlari gunumuz internetinde caninizi sikmadan yapabileceginiz cok fazla yer yok. Artik ortalama yasin 30'lara geldigini varsayarsak suradan 100 kisinin aylik 1-2$ verememesi cok abzurd olur. Patreon guzel fikir olmus, destekliyorum.

Sotto tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 29 Mar 2019, 06:13

banlar birilerini tekrar tekrar banlayabilmek için açılmalı 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 29 Mar 2019, 06:18

@sotto güzel özetlemiş katılıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 29 Mar 2019, 06:19
8 saat önce, Oce4n dedi ki:

hazır patreon hesabı açmışken bu patreonlara özel foto gönderen kız hesapları var mı bildiğiniz? onları da bi incelemek istiyorum.

https://www.patreon.com/fullmetalifrit

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 29 Mar 2019, 06:33

yaradan neler yaratıyor 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 29 Mar 2019, 06:41

patreon nasil bir yer olmus ...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 29 Mar 2019, 07:49

manitamol.com fikrini hayata geçirmeliyiz

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 29 Mar 2019, 07:56
1 saat önce, Mal dedi ki:

ne olmus onun suratina ya. adam gibi. iyh igrenc.

manitamol.com kesinlikle harika fikir.

dasaaa tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 29 Mar 2019, 09:08
1 saat önce, dasaaa dedi ki:

ne olmus onun suratina ya. adam gibi. iyh igrenc.

ben üye değilim patreonuna, youtube videolarında gayet kız gibi suratı

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 29 Mar 2019, 09:34
11 saat önce, Oce4n dedi ki:

https://www.patreon.com/belledelphine

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 29 Mar 2019, 09:54

ulan yine yapış yapış yaptınız

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 29 Mar 2019, 09:56

Weak...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 29 Mar 2019, 10:15

belle iyi yapılmış trap gibi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 29 Mar 2019, 10:31

paticik cirkin seviyor. adam seviyor, osmanseverler...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 29 Mar 2019, 10:37
23 saat önce, Esh dedi ki:

simdi insanlarin anlamadigi su; madem komunizmi seviyoruz, ya hic kimse para vermeyecek ya da herkes standart 1$ a uye olacak.

ama neo-liberal dunyada yasiyosak, 5$ veren adamla 1$ veren adamin ayni seyi almasi sacma bir paradox yaratiyo. atiyorum, bmw almak istiyosun 3 serisi baslangic paketi €27500. butun featurelari ekliyosun araba €48000 e cikiyo. ama €32000 lik versiyonu da var. sonucta her alan bmwye biniyo, ama bi mal satilacaksa her aliciya gore bisi olmali.

Niye ki? Vergi gelire göre alınır, herkese aynı hizmet sunulur :).

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 29 Mar 2019, 11:09

bu kadar tatavaya 15 backer 50 euro patreon

dyna meme açsa 150 euro çıkardı

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol