Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2 [2020]

reampage

Öne çıkan mesajlar

Cyberpunk'ı ben de seve seve oynuyorum, beklentilerimin de tamamını karşıladı. Gayet güzel bir oyun ona lafım yok. Ama o kadar hype'ı kaldırabilecek bir oyun süremediler ortaya. Buglar, teknik problemler, eksiklikler filan da ortada zaten. Oyun değil de hype patladı.

Konuyu Bloodlines'a geri getirirsek işte malum, bloodlines'ı bloodlines yapan herkes gitti. Başlangıçta bayağı hype vardı kadrodan dolayı, ama şimdi düzgün bir şey çıkarabilmelerine bile ihtimal vermiyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

8 saat önce, Bone dedi ki:

CP2077 PS4'e çıkmamış olsa bu kadar "PATLADI!" diye manşetler atılmayacaktı. Rockstar oyunlarını PC'de oynarken yaşadığımız sorunları Rockstar'ın konsolcu fanları yaşayınca fazla fazla abartılmış bir tepkiyle karşılaştı. Yoksa PC'de buglı ama ortalamanın üstünde bir oyun.

gunlerdir rdr 2 fanlari rockstar fanlari diyerek bir yere varmaya calisiyorsun ama oyunun yapimcisinin borsa degeri bile dustu, yatirimcisi yapimcisi dahi savunmuyor baska seye baglamiyor..

gercekten anlamiyorum nereye varacaksin su 30. kez soyledigin rockstar fanlari rdr2 fanlari yuzunden boyle deyimlemen ile??? rdr fani mutlu mu oluyor bu oyunla tasak gecerek? bumudur? bu yuzden mi oldugundan daha kotu?

Sosyal ağlarda paylaş

şaka bir yana böyle olaylar var, en meşhuru mesela the dark knight fanlarıyla godfather fanlarının 10 yıl önce birbirini votebomblaması sonucu shawshank redemption'ın imdb'de birinci sıraya yükselmesi lol.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, Cokomantis dedi ki:

ps4 ve muadili lolbox'lara çıkmamış olsaydı da patlamışdı ya. ayrıca rockstar'ın son 2 pc release'i cyberkek'in last gen release'inden daha iyi ne yazık ki.

e bu rockstar'ın kaçıncı sandbox şehir aksiyon oyunu? CDPR'in kaçıncı sandbox şehir aksiyon oyunu?

Bully'nin PC versiyonunu hatırlıyorum da, oyun açılmıyordu bile, o kadar rezaletti. PS2 versiyonunu alıp oynamak zorunda kalmıştım. PS4 versiyonu çıkmamış olsa oyun patlamazdı, buglarla biraz dalga geçilip kapatılırdı konu. 10/10 yerine 8/10 alıp biterdi mesele.

Bone tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, Scalanova dedi ki:

gunlerdir rdr 2 fanlari rockstar fanlari diyerek bir yere varmaya calisiyorsun ama oyunun yapimcisinin borsa degeri bile dustu, yatirimcisi yapimcisi dahi savunmuyor baska seye baglamiyor..

gercekten anlamiyorum nereye varacaksin su 30. kez soyledigin rockstar fanlari rdr2 fanlari yuzunden boyle deyimlemen ile??? rdr fani mutlu mu oluyor bu oyunla tasak gecerek? bumudur? bu yuzden mi oldugundan daha kotu?

bir şeye varmıyorum gerçekleri söylüyorum. nereye baksam RDR2 fanlarının RDR2 üstünden PS4 versiyonunu gömdüğünü görüyorum. sen nereye varacaksan ben de oraya varacağım.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

oo adamlar toptan uçmuş, 2021 bile yalan olmuş ayrıca lol.

https://www.pcgamer.com/uk/vampire-the-masquerade-bloodlines-2-delayed-as-its-developer-is-replaced/?utm_medium=social&utm_campaign=socialflow&utm_source=twitter.com

Having previously been delayed into the latter half of this year, Paradox has now postponed Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 out of 2021. More damning, however, is news that developer Hardsuit Labs has been taken off the project.

Speaking in an end-of-year earnings report, Paradox CEO Ebba Ljungerud revealed that the ongoing coronavirus pandemic has caused the publisher to delay several "planned but not communicated" releases within 2021. But Bloodlines 2 was given particular attention—not only has it been pushed out of this year, but it now appears an entirely new team will be concluding development.

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

bari yeni stüdyonun kim olduğunu söyleselermiş, oyun cidden duman olacak gibi justice league zack snyder -> joss whedon hesabı.

aha yalnız benim featured mesaj cidden ibretlik oldu, pre-order hala iptal etmeyen 1-2 kişiden biriyim. ?

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ben de HBS'e bir boy buyuk gelir diye dusunuyorum ama simdiye kadar trailerlardan cikardigimiz olcek ve kaliteyi tutturmasi aslinda olmayacak is degil. bastan yeni studyoya emanet etmis olmalari da her kulvarda zirveye oynayan bir yapim olmadigini gosteriyor.

HBS denmis bir kere deginmeden gecemeyecegim. hala ayni insanlar duruyor mu bilmiyorum ama shadowrun'da, ozellikle hong kong'da piyasanin epey ustunde diyalog yazimi vardi. hatta obsidian'dan bile iyi is cikardiklarini dusunuyorum. vampire diyalog diyince akla gelen oyunlardan. tabii su asamada projenin yazim ihtiyaci kalmamis olabilir.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...