Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2 [2020]

reampage

Öne çıkan mesajlar

Yukarida bir arkadasin da dedigi gibi, atmosfer, hikaye, karakterler iyi olacaksa grafikleri salabilirler. Benim boyle bir beklentim yok acikcasi az sonra satin alacak bir insan olarak. Tabiki bunu onemseyenler olacaktir, aksini iddia etmiyorum. 

O degilde eger oyun guzel cikarsa new WoD kitaplari icin oncu olur mu ki bu acaba? 

Sosyal ağlarda paylaş

12 dakika önce, cicibeybe dedi ki:

Yukarida bir arkadasin da dedigi gibi, atmosfer, hikaye, karakterler iyi olacaksa grafikleri salabilirler. Benim boyle bir beklentim yok acikcasi az sonra satin alacak bir insan olarak. Tabiki bunu onemseyenler olacaktir, aksini iddia etmiyorum. 

O degilde eger oyun guzel cikarsa new WoD kitaplari icin oncu olur mu ki bu acaba? 

o çok züğürt tesellisi oluyor abi. atmosferi, hikayesi, karakterleri iyi olup üstüne grafiği de iyi olan oyun neden oynamayalım ki ? Hani bu vazgeçişi başka bir özellikle doldurmaya gerek var mı ? 

Grafik de söylediğin atmosferin bir parçası, kaplamalar, dokular, çözünürlük ne kadar fazla olursa seni o denli atmosferin içine çeker oyun.

bu oyunun grafikleri yüzüne bakılmayacak seviyede değil, ama zamanının gerisinde.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, applev0dka dedi ki:

kötü kaplamalar, hissiz yüzler.. next gen sunumunda 2015 grafikleri gösterdi adamlar.

daha iyi ve kötü grafikli oyunlar vardı sunumda, ama benimsedikleri tarzdan dolayı sırıtmadı. nedense bu oyunun videosunda grafiklere çok takıldım bilmiyorum.

O dans sahnesindeki çocuğun yüz animasyonları falan, 10 sene önce daha iyisi yapılıyordu yani.

evet her oyunda inanılmaz grafikler beklemek zorunda değiliz, oyunlar bunu sunmak zorunda değil. fakat bu tarz bir aksiyon/rpg oynayacaksam grafik olarak da beni çeksin isterim.

dediğim gibi Bloodlines serisinin olayı grafik değil zaten, atmosfer. onu da fazlasıyla veriyor bence.

Bone tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

o çok züğürt tesellisi oluyor abi. atmosferi, hikayesi, karakterleri iyi olup üstüne grafiği de iyi olan oyun neden oynamayalım ki ? Hani bu vazgeçişi başka bir özellikle doldurmaya gerek var mı ? 

çünkü grafik elde sihirli değnekle yapılan bir şey değil. senin istediğin tarzda bleeding edge grafikler anca Division 2, Assassin's Creed Odyssey, Red Dead Redemption 2 felan, bunlar da bir oyuna 500 milyon dolar gömebilen firmalar tarafından üretilen oyunlar. Bloodlines 2'yi yapan firma o kadar büyük çapta bir firma değil.

Sosyal ağlarda paylaş

o çok züğürt tesellisi oluyor abi. atmosferi, hikayesi, karakterleri iyi olup üstüne grafiği de iyi olan oyun neden oynamayalım ki ?

Cunku grafik grafik DAHA FAZLAA GRAFIIIK talebi sebebiyle oteki gereklilikleri bircok firma cope atti bayadir. Hepsi bir arada olunca tabiki hepsi. Ama illa 1i 2si eksik olacaksa once grafiklerden kissinlar ben varim. 

Sosyal ağlarda paylaş

bence hikaye ve atmosfer ne kadar güzelse grafikler de bir o kadar tatmin edici olmalı.

RDR2 grafikleri olsun demiyorum tabi ki her oyunda, ama hikaye kadar grafik ve animasyon kalitesi de önemli bağ kurabilmek için.

kütük animasyonlar, çöp grafikler ile ne kadar güzel setting de olsa beni sıkıyor bir süre sonra. yoksa tabi ki ilk kısacakları yer içerik olmasın yoksa elimizde tech demo kalır.

7 yıllık ps4 ile yapılan grafikler ortadayken 2020'de biraz daha fazla grafik beklemek hakkımız sanki.

ayrıca hepimiz biliyoruz ki memintolar net olmsa hiç biriniz witcher3 falan oynamyacaktınız sdsaf

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, applev0dka dedi ki:

bence hikaye ve atmosfer ne kadar güzelse grafikler de bir o kadar tatmin edici olmalı.

tamam güzel diyorsun da işte tamamen bütçe meselesi bu, onu anlatmaya çalışıyorum.

ben de isterim division 2 grafikleriyle ultima X oynayalım felan da, hem Gal Gadot oynasın, hem Charlize Theron oynasın, Monica Bellucci oynasın dediğinde elindeki para bitiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...