Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2 [2020]

reampage

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 6 ay sonra ...
11 saat önce, applev0dka dedi ki:

grafikleri çok kötü geldi ya

grafiklerinden ziyade atmosferi çok daha önemli. ilk oyun bu konuda çok başarılıydı. sokaklarda dolaşırken sanki gerçek bir şehri dolaşırmış gibi farklı insanlar, farklı yaşantılar görüyorduk. bunda da öyle detaylar olur umarım.

J7eRO6a.png

Sosyal ağlarda paylaş

23 dakika önce, serkanay dedi ki:

Trailer da görünce aklıma geldi. CCP'nin iptal ettiği World of darkness'ı Paradox almıştı en son. O oyun, bu oyuna mı dönüştü acaba?

World of Darkness bir hikaye dünyası, Pen&Paper RPG sistemleri yapılan "Ferepe oyunu". Paradox bu dünyanın haklarını satın aldı.

CCP'nin yaptığı World of Darkness Online, bu dünyada geçen bir MMORPG oyunuydu. İptal edildi, her şey çöpe atıldı.

Bloodlines 2 (yani burada bahsedilen oyun), 2004'te çıkan bir cRPG olan VtM: Bloodlines'ın yeni oyunu. WoDO ile bir alakası yok.

Sosyal ağlarda paylaş

Bu ara WoD kitaplarina geri dondum bastan butun setting kitaplarini okuyorum. Ana amac aslen hep hayal ettigim Mage oyununu oynatmak ama belki burada bilen biri vardir diye sorayim, whitewolf oWoDun arkasindaki yaraticilar kim? Daha sonra baska firmalar altinda yeni settinglerin yaziminda yer aldilar mi? 

Sosyal ağlarda paylaş

kötü kaplamalar, hissiz yüzler.. next gen sunumunda 2015 grafikleri gösterdi adamlar.

daha iyi ve kötü grafikli oyunlar vardı sunumda, ama benimsedikleri tarzdan dolayı sırıtmadı. nedense bu oyunun videosunda grafiklere çok takıldım bilmiyorum.

O dans sahnesindeki çocuğun yüz animasyonları falan, 10 sene önce daha iyisi yapılıyordu yani.

evet her oyunda inanılmaz grafikler beklemek zorunda değiliz, oyunlar bunu sunmak zorunda değil. fakat bu tarz bir aksiyon/rpg oynayacaksam grafik olarak da beni çeksin isterim.

EXbzSa4XQAE2sjO?format=jpg&name=medium

applev0dka tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...