Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2 [2020]

reampage

Öne çıkan mesajlar

abi bloodlines 1'in combatının falan kötü olması oyunun bitmeden fln piyasaya sürülmüş olması değil miydi. yani teknik yetersizlikleriyle çıkmıştı. heralde onu kötü yapmazlar bu devirde. en kötü işte deus ex gibi vurdulu kırdılı takılır noir noir şehirlerimizde dolanır geçeriz.

Sosyal ağlarda paylaş

ya arcarum da zayıftı combatta, troika'nın klasiklerinin ortak sorunu. 'herhalde' ibaresi için hangi devirde olduğumuzdan ziyade kimin yaptığına bakmak lazım. blacklight'ı beğenmiştim ama chivalry'i beğenmemiştim mesela ben. "ya bu adamlar yapar" dedirtmedi stüdyonun adı.

Sosyal ağlarda paylaş

en kotu iste 5kg dlc bedavaya geliyor yaninda, ordaki skin, expansion vs toplami 50-75 tl eder cikis sonrasi net. hatta hesaplayalim:

Edition_Comparison_Chart_Steam.jpg

minimum:

pre-oder pack 15 tl

blood pack 25+ tl

story 1 15+ tl

story 2 15+ tl

exp 30+ tl

dlc fest olarak watch dogs tarzi bisi olacak sanirim skin ve kiyafet packler (ordaki skinlerin %95 i cop gerci, 30 skin icinde 1 tane anca gideri olan var).

oyun  first-person 

Norak tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

92 TL yahu,

Exodus da 89 du mesela şimdi 309, %50 indirim bile görse ki ne zaman görür belli değil 154,5 a mi alacaksınız yani ? , %75 indirim görse anda 77.25 e anca geliyor kimbilir ne kadar zaman alır.

Bu da 92 şimdi 349-399 diye manyak bir etikete gelirse bir kaç sene sonra anca alırsınız veya bundle a düşsün diye bekler durursunuz.

Bana çok mantıklı gelmedi Sam amcam. ? Bak dmc 5 i bize 399 a yapıştırdılar, hangi indirimi yese alacaksın ?

Sosyal ağlarda paylaş

7 saat önce, Xenocide dedi ki:

Abi oyun zaten fp degil miydi? Meleede 3rde geciyodu sanirim.

tam tersine oyun firearms ile nişan alma harici tamamen third person'du, firearms da supernaturallere (yegane combat challenge) doğru düzgün dmg vuramadığı için melee gidiyorduk yani herşey tp idi. firearms bir kere denedim, arcarum'da techie gunslinger craftsman oynamak kadar eziyetti resmen.

2 saat önce, Darksun dedi ki:

92 TL yahu,

Exodus da 89 du mesela şimdi 309, %50 indirim bile görse ki ne zaman görür belli değil 154,5 a mi alacaksınız yani ? , %75 indirim görse anda 77.25 e anca geliyor kimbilir ne kadar zaman alır.

Bu da 92 şimdi 349-399 diye manyak bir etikete gelirse bir kaç sene sonra anca alırsınız veya bundle a düşsün diye bekler durursunuz.

Bana çok mantıklı gelmedi Sam amcam. ? Bak dmc 5 i bize 399 a yapıştırdılar, hangi indirimi yese alacaksın ?

valla oyunla ilgili haberler red flag dolu, bloodlines malkavian benim için ve yazarı reddediyor kendi yazdığı malk'ı, tövbeler olsun diyor. adamlar rpg tarihinin en iyi dialoglarından bazılarını "ya o zamanlar bilmiyorduk şimdi yetişkiniz" diye halı altına süpürüyor. yukarıda koydum resimde quoteları. ölüsü ilgilendirmez bu oyunun beni, dirisi ilgilendirir. biraz daha anlatıp ikna etmeleri lazım.

"malk'ı hatırlıyor musunuz? işte o kadar iyi birşey yapmak istiyoruz gene" deselerdi basardım ama.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...