Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2 [2020]

reampage

Öne çıkan mesajlar

7 dakika önce, fenris dedi ki:

ya artık avellone un adı heryerde geçiyor. hatta bir röportajda fargo "ekipte avellone var" deyince, karşıdaki direk "avellone herkeste var" diye dalga geçmişti. 

ofise girip merhaba demiş gibi bazı oyunlarda...

fhjdsl avallone ofise gelip selamunaleyküm kolay gelsin diyor, lead designer "oo avalon abi gel hoşgeldin ÇAY VERİN AVALON BEY'E" diye coşuyor

Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, axedice dedi ki:

Mitsoda lead narrative designer

Avellone her zamanki gibi namedrop + 1-2 side quest falan. Hardsuit in kurucusu eleman Andy Kipling pek adını bildiğim biri değil, bi kaç dandik oyunda çalışmış geçmişte. Bide Cara Ellison var eski RPS yazarı. Kadın cinselliğinin oyunlardaki yansımaları hakkında çok derin çalışmaları olduğu için seviliyor anladığım kadarıyla. Yani Mitsoda harici ağır top yok.

Sosyal ağlarda paylaş

abi güzel olur umarım da ortada gameplay yok neye para veriyorsunuz? kötü olma ihtimali yok mu diyorsunuz yani babanızın oglu mu oyunu yapanlar? kendinize gelin

yok erken alınca şapka kıyafet bişeyler falan görünce anında sogudum, bekleyecegim ben şahsen

indie firma yapsa destekleriz bi ihtimal de koskoca paradox var arkasında zaten

Sosyal ağlarda paylaş

bloodlines bu ya. kötü de olsa alıp oynucam ben ve büyük ihtimalle kötü bile olsa 100 tlye gayet oynanacak bir oyun olacak. hiç bir şeyi beğenmeyenler düşünsün.

üstelik fallout 2 -> fallout 4 tarzı bir çöküş olmayacağı da kesin gibi duruyor içeriğine bakınca. more dialog falan demiş adamlar.

Sosyal ağlarda paylaş

@Cokomantis Ya orası bana da bi salak geldi, çeşitli QTEler falan olacak sanırım questlerde bunlar için third persona geçilecek gibi bi izlenim oluştu. Baya anlamsız bi olay. Ama yine bi developer lafı var süper accessible olacak oyunumuzu herkes sevecek gamer olmaya gerek yok minvalinde, ona bağlıyorum ben bu tür konsol bulşitlerini.

Sosyal ağlarda paylaş

16 dakika önce, Quel-Thul dedi ki:

abi güzel olur umarım da ortada gameplay yok neye para veriyorsunuz? kötü olma ihtimali yok mu diyorsunuz yani babanızın oglu mu oyunu yapanlar? kendinize gelin

yok erken alınca şapka kıyafet bişeyler falan görünce anında sogudum, bekleyecegim ben şahsen

indie firma yapsa destekleriz bi ihtimal de koskoca paradox var arkasında zaten

Abi, kotu olma ihtimali zayif da kotu bile olsa refund imkanim var. Neden iyi oldugunu gorene kadar bekleyip 300 lira vereyim simdi 90 verip begenmezsem refund imkanim varken?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...