Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2 [2020]

reampage

Öne çıkan mesajlar

Alıntı

Set in Seattle

Takes place 15 years after Bloodlines

Game starts off with a mass embrace at Pioneer Square

Player is thin-blooded at first, later on you can choose a clan

No quest markers

First-person with contextual third-person actions

Fan-favourite characters from Bloodlines returning

You can use telekenesis, turn into mist to go through vents and glide

Way more dialogue than Bloodlines

You can choose your background, gender pronoun, employment history, body type and fashion

The game has some secret interactions

Draining certain types of blood give you bonuses to things like combat and seduction

4

Mitsoda lead narrative designer orası iyi ama tam bi SJW schitck olacak belli. Hatta millet discordda vay efendim onları koydunuz bizim identificationlarımızı nasıl koymazsınız diye çemkirmeye bile başlamış şimdiden asd. Müslüman zenci queer anti-misognyst anti-tradition TÜM bu öğeleri birleştiren karakterler falan zorlamalar yüzünden bazı yerleri komik olacak gibi biraz

Spoiler

D2PBDC0U8AMOprE.jpg

Neyse ki exclusive falan değil, bu da aynı trene binecek diye korkmuştum. Tonla DLC çıkacak klasik paradox oyunu, ama clan DLCleri beleş olacakmış en azından. Bu arada tüm clanlar releasede gelmiyor bi kısmı daha sonra dlc ile. Yok işte ev DLCsi bilmemne horse-armor DLC günlerine geri döneceğiz gibi bi izlenim uyandı bende.

Ruleset olarak 5th edition kullanılacak sanırım, ama end daysin ve gehennanın gerçekleşmediği bi world of darkness senaryosundan devam sanırım, tam bilgi bulamadım bununla ilgili.

Çok sayıda faction olacak, factionlar arası geçiş vs. mümkün. Thinblood olarak başlayıp 3 basic abilityden birini seçiyoruz bi süre öyle devam ediyor oyun, sonra seçtiğimiz klandan (tahminen bi kaçağı falan) diablarizelayıp 13th gen. oluyor karakter, sonra ikinci character creation ekranı geliyor vampir özelliklerini seçeceğimiz.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...