Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mistır kedi

Caguar

Öne çıkan mesajlar

Daha bi kahramanlık yapmadığı için isim koyamadık. Ama çok zıpır her an bişiler yapıcak gibi. Henüz geldi eve ve ilk kedgimiz

https://imgur.com/gQDAYkl

iki aylık ve erkek

Caguar tarafından düzenlendi
linki resim haline getiremedim
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
On 30.03.2019 at 11:12, Black-ice dedi ki:

gece uyutmama olayı benim kedilerden birinde de var. kapattım kapıyı almadım içeri küçükken fln alıştı. koşuyor durmuyor. yavruyken daha çok oluyoro tarz şeyler tabi. şimdi de arada bi bağırıyo gece uyandırıyo kalkıp kafayı bir iki sevip gönderiyorum.

bizim kedi de böyle idi

durdu ama şimdi bazı geçeler hiç gelmiyor gelirse hanımla yanımıza yatıyor ama saat 5 oldu mu durmadan koşturuyor pati sesine uyanıyoruz

Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye'deki gri kedilerin yüzde 50sine duman ismi koyuluyor galiba ya =P

Benim piç kedi ilk 1.5 sene delirtiyordu yattıktan sonra oraya buraya koşturup falan. Son zamanlarda duruldu. Yatarken, köpek zaten geliyor yanıma hemen, kedi de ya hemen ya 5 dakka sonra geliyor. Ama sıkıntı şu, yüzüstü veya sırt üstü yatayım farketmiyor. Kesinlikle üstüme çıkıp bacaklarımın arasına yatıyor, kafayı da popoma veya apış arama koyuyor. Gece uyanınca üstümde kedi, sağ veya solumda da yaslanarak uyuyan köpek oluyor. Bi silkeleniyorum yer değiştiriyorlar da o sayede sağa veya sola dönebiliyorum

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...