Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Epic Games Store exclusivity meselesi

Sam

Öne çıkan mesajlar

Şimdi bu Epic yüzünden mahrum kaldığım bir şey daha fark ettim. Ben oyunlar hakkında buraya(ki çok az oyuna yeterli yorum yapılıyor) ve Steam yorumlarına bakarak karar veriyorum. Orada yorum yapan adam kaç saat oynamış, hatta profiline girip ne tür oyunlar seviyor görebiliyorum.

Anno 1800 kalktığı için çıkışta insanların yorumlarını görmekten mahrum kaldım. Oyun iyi mi kötü mü çok az fikrim var. Metacritic yorumları hiç sağlıklı olmuyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

6 dakika önce, eldar dedi ki:

Şimdi bu Epic yüzünden mahrum kaldığım bir şey daha fark ettim. Ben oyunlar hakkında buraya(ki çok az oyuna yeterli yorum yapılıyor) ve Steam yorumlarına bakarak karar veriyorum. Orada yorum yapan adam kaç saat oynamış, hatta profiline girip ne tür oyunlar seviyor görebiliyorum.

Anno 1800 kalktığı için çıkışta insanların yorumlarını görmekten mahrum kaldım. Oyun iyi mi kötü mü çok az fikrim var. Metacritic yorumları hiç sağlıklı olmuyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

45 dakika önce, dasaaa dedi ki:

halbuki betalarina katilsaydin oynayarak deneyimleyip ne kadar iyi oldugunu gorecek idin.

Bırak betayı, oyun ilk çıktığında alıp oynayacak kadar zaman harcamak bile istemiyorum. Genelde birkaç ay sonra düzgün hale geliyor oyunlar. En düzgün halini oynamak daha çok işime geliyor.

@reampage

Reddit linki koyman, benim memnun olduğum steam yorumlarından mahrum kalma sorunuma çare olmuyor. Kaldı ki, reddit kulanamayacağımı düşünerek zahmet ettiğin için alıntıladığın linkte yazılan kullanıcı yorumlarını okudum, kesinlikle steam yorumlarının muadili değil. Zaten reddit formatı gereği çoğu yorum karşılıklı etkileşimlerle şekillenmiş. Ve benim için önemli olan kaç saat oynandığı bilgisini(bunu belirtmiştim) göremiyorum. Yani ihtiyacımı karşılamadı.

Sosyal ağlarda paylaş

35 dakika önce, eldar dedi ki:

Bırak betayı, oyun ilk çıktığında alıp oynayacak kadar zaman harcamak bile istemiyorum. Genelde birkaç ay sonra düzgün hale geliyor oyunlar. En düzgün halini oynamak daha çok işime geliyor.

@reampage

Reddit linki koyman, benim memnun olduğum steam yorumlarından mahrum kalma sorunuma çare olmuyor. Kaldı ki, reddit kulanamayacağımı düşünerek zahmet ettiğin için alıntıladığın linkte yazılan kullanıcı yorumlarını okudum, kesinlikle steam yorumlarının muadili değil. Zaten reddit formatı gereği çoğu yorum karşılıklı etkileşimlerle şekillenmiş. Ve benim için önemli olan kaç saat oynandığı bilgisini(bunu belirtmiştim) göremiyorum. Yani ihtiyacımı karşılamadı.

pardon vakit kaybetmişim. 

Sosyal ağlarda paylaş

34 dakika önce, Xenus dedi ki:

6btnbgqrabs21.jpg

lel, lan olm. ordaki oyunlar nedir ya ayrıca pro's olarak konmuş bi de. Steam oyunlarını da bi yazsaymışlar fon rengi siyah olurdu görselin. böyle saçma bi karşılaştırma görmedim, epic ceo'su yapmış olsa bu kadar olmaz yani.

bi de 4chan söylentisini koymuşlar rdr2 falan. rockstar da bi o kadar kendi launcher'ını kanırtan bi firma (ah steam + rockstar social club + games for windows live işkencesi geldi aklıma), epic'in parasının yetmesi konusunu geçtim, steam'e çıkarmayacaklarsa bile kendileri dağıtırlar. hayvani para dönmediyse tabii.

razzRaziel tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

abi epic games tekel olursa başımız yanar. 2010 yılında neden yetmez ama evet dememeliyiz der gibi hissediyorum kendimi. siz de birer sipeyskeyk, giovanni, sam falansınız öyle düşünün. hepiniz 2030'daki seçimlerde gabenoğlu başlığında "oh devran dönüyor" diye beyhude postlar atıyor olacaksınız bak. 

Sosyal ağlarda paylaş

32 dakika önce, deftonez dedi ki:

bu epic gamesciler nedense hep anime avatarlı tipler oluyor, bu korelasyonun nedeni ne acaba?

esas steam hentai yuvasına döndü. epic'te hiç anime artstylelı oyun yok henüz dsdfg

@goldbären şu safsatayı yapıyorsunuz diye yazıyorum ben zaten. irl yaşadığın hayat + hak ve özgürlüklerin ile corporate servisleri bir değil. steam şimdiye kadar rakipsizdi gayet ama kimse rahatsızlık duymadı steam'in pc gaming ekosistemini ele geçirmesine. sanki hayır kurumu işletiyorlardı gibi bi muamele var. epic gelicek çıkacak bütün oyunlara para basıp, vurucak oyuncuya kırbacı he.

yemeksepetine kızıp ekşide rezalet başlığı açmak hatta discordda kızıp, hesabını kapatan biri vardı yani kendi eğlenceni, accessibility'ni cripplelıyorsun. anno'yu da yarın 99 liraya indirseler ASLAN EPİK diceksiniz hepiniz

Xenus tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...