Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ben anlamıyorum

Loex

Öne çıkan mesajlar

Sırf güncel mesajları eskisi gibi kullanamadığım için foruma nadir girip çabuk çıkar oldum.

Bir de yukarıda konuşulmuş. Amaç büyüyelim kocaman forum olalım değildir, sanmıyorum, istemiyorum da açıkçası.

Çünkü paticik belli bir zümre. Butik bir yer. E bayağı da içeride sınıflar var. 

Birinci sınıf orijinal patiler var.

İkinci sınıf, arkadaş ortamlarını buraya taşımış, sınırlı eklemelerle son hali oluşmuş kemik bir kadro var. Bunları kendileri hariç kimseyi beğenmiyor olarak nitelendirmeyi seviyorum.

Üçüncü sınıf kendi halinde takılan, aklıbaşında olduğu için mobing yememiş aleladeler var.

Dördüncü sınıf gelmesiyle kaçması bir olan, kızlar ve garibim saflar var.

Ama toplasan aktif 500 kişi yapıyor mu, bilemiyorum.

Belli dinamikler oluşmuş ilerliyor bu çerçevede. Community feeling olayı var. Kutsallar var laf ettirilmeyen.
"Banal" adamlar geldiğinde ilk topiğinde kavga edip kaçıyor falan.

Mesela pazar alanından genelde çok güvenle alış veriş yapılıyor. Bir DH olursan yapabilemeyeceksin

Daha yazacağım da mesai bitti, siz yabıştırın şimdi , dönünce konuşuruz.

Sosyal ağlarda paylaş

tüm aktiviteler -> güncel mesajlar gibi zaten. ben sadece maç varken güncel konular olarak sıralıyordum ama zaten daha fazla aktivite yükle spamlayabildiğimiz için okumadığım mesajlara kadar gidebiliyorum. eskiden güncel mesaj halinde bırakınca daha geriye gidilemiyordu. eskisi gibi topic topic sıralama opsiyonu olsa yine iyi olur tabi.

Sosyal ağlarda paylaş

15 dakika önce, deadwoll dedi ki:

Eşşek kadar güncel butonu yok çünkü artık. Yok menü > aktivite > güncel başlıklar diye tık tık tık ömrü çürüyor insanın.

nasıl yaw

bende sağ üstte GÜNCEL MESAJLAR diye bi tuş var. bi tek bende mi var o?

tıklayınca yaptığım ayarlarla şu geliyor:

https://forum.paticik.com/discover/20/

aynı eskisi gibi. hatta daha iyi çünkü hentai, futbol bölümü fln çıkmıyor artık. sadece takip ettiğim bölümleri çıkarıyor. (tek tek bölümleri takip ettim ana sayfadan seçerek)

Sosyal ağlarda paylaş

Dynun'a katiliyorum acikcasi. Sotto nickim 2008 yilinda alinmis ama 2001 zamanlarindan beri - ki o zamanlar cok aktif olmamakla beraber (yazar olarak) internete ilk girince actigim sayfadir paticik. Buradan cok sey ogrendim, cok guzel tartistim ama buranin disariya kapali olmamasi hosuma gidiyordu. Yillar icerisinde gelen yeni uyelerden "retain" edebildigimiz az sayida olmustur diye tahmin ediyorum. 

Isin ekonomisi konusunda laf etmek bana dusmez cunku bu forum icin emegi gecen insanlar var. Tema konusuna ben de alisamadim acikcasi, hersey cok buyuk geliyor, ama zamanla alisiriz diye tahmin ediyorum.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

2 dakika önce, sipeyskeyk dedi ki:

Forumun teması 10 yıl yenilendi, endüstri 4.0 ile teknolojik devrim oldu, Trump ABD başkanı oldu, mevsimler geçti, nesiller büyüdü

SEN HALA EKLERİ AYIRMAYI ÖĞRENEMEDİN. 

sende virgül kullanamıyosun milleti eleştiriyon

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...