Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ben anlamıyorum

Loex

Öne çıkan mesajlar

neden bu tasarıma geçildi. Kediye mama önce isteseydiniz elimden geleni gönderirdim. Ama bu tasarıma alışabileceğimi sanmıyorum hiç bide neden Poundla yapıyoruz yardımı. Türkiyede değil mi bu site Türkçe değil mi bir hesap no ya TL olarak para göndersek daha doğru olmaz mı. 

Sosyal ağlarda paylaş

40 dakika önce, Loex dedi ki:

neden bu tasarıma geçildi. Kediye mama önce isteseydiniz elimden geleni gönderirdim. Ama bu tasarıma alışabileceğimi sanmıyorum hiç bide neden Poundla yapıyoruz yardımı. Türkiyede değil mi bu site Türkçe değil mi bir hesap no ya TL olarak para göndersek daha doğru olmaz mı. 

Çünkü eski altyapı ile büyüyemiyordu forum. Bu modern hali ile 100k üyeleri bulabilir. İnternetin en zengin içerikli Türkçe forumu olma potansiyeli var, bilgisayar oyunları vs alanında. Böyle olduğu zaman da çok ciddi gelir elde edilebilir. O zaman bağış yapmayı bırak, (gerek bağışlarıyla olsun, gerek ürettiği içeriklerle) forumu bugünlere getiren biz eski üyelere kar payı bile dağıtması söz konusu olabilir.

aktiftablet tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

17 dakika önce, aktiftablet dedi ki:

Çünkü eski altyapı ile büyüyemiyordu forum. Bu modern hali ile 100k üyeleri bulabilir. İnternetin en zengin içerikli Türkçe forumu olma potansiyeli var, bilgisayar oyunları vs alanında. Böyle olduğu zaman da çok ciddi gelir elde edilebilir. O zaman bağış yapmayı bırak, (gerek bağışlarıyla olsun, gerek ürettiği içeriklerle) forumu bugünlere getiren biz eski üyelere kar payı bile dağıtması söz konusu olabilir.

forum 100k lara gelince 2005 öncesi kullanıcılara Hz. title ı gelecekse ben kabulüm.

Sosyal ağlarda paylaş

zaten o hemen anlaşılıyo siteyi büyütmek için yapılmış bir adım belli

ama bence eski paticiğin en büyük özelliği tasarımıydı daha samimiydi. Başka bir foruma benzemiyordu.

keşke eski paticik kalaydı zaten herşey değişiyo zorlanıyoruz alışmaya 

paticik de değişti ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...