Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Google Stadia

progamer

Öne çıkan mesajlar

bugun ilk kez denedim, nedense hayvan gibi motion sickness yasadim. destiny 2 oynadim bu arada.

oynarken cok hissetmedim ama, kapattiktan sonra resmen kendime gelemedim. oyunla mi alakali bilemicem, ayni pc de steam/online rocket league fln oynadigim zaman boyle olmamisti. birkac free oyun daha denicem ama, sanirim input delay fena carpti beni.

Sosyal ağlarda paylaş

Alıntı

With increased demand due to more people at home during this time, we’re taking a responsible approach to internet traffic. For Stadia, we’ve always adjusted bandwidth use based on a variety of in-home and local internet factors. To reduce load on the internet further, we’re working toward a temporary feature that changes the default screen resolution from 4k to 1080p. The vast majority of people on a desktop or laptop won’t notice a significant drop in gameplay quality, but you can choose your data usage options in the Stadia app.  

yukarıda dediğime az kalmış lol.

sizin region'da yok dedi, salladı lmao. bunu mu konuşmuşuz o kadar, geçiniz.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

son zamanlarda buraya ayi gibi oyun mu yigdilar, benim ana ekrana yeni mi dustu bunlar?

bir de mac de oynamak icin hangi controller kullaniyorsunuz. bende logitech 310 mu ne vardi olmadi,

xbox one controller alsam uyumlu mu test eden var mi? nette sorun yasayan da var, oynayan da varmis, alicam galiba ama bi smoke test yapim dedim.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

NuXlfrI.png

tom clancy rainbox six disinda oynamadim, assasin daha once hic oynamadim, alinir mi? assasin in efsane oldugunu biliyom ama alinir mi diye sormamin sebebi => xbox almayi da dusunuyom ben simdi, o gelirse stadia yi iptal ettirebilirim gibi geliyo, xbox da boyle seyler geliyormu. xbox cahili olarak takip etmiyom game pass fln, aydinlatin beni.

reyou tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...