Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Doğal gıda a.k.a organik

paspatur

Öne çıkan mesajlar

Yakında ki çiftlikten yumurta, inek ve keçi sütü alıyorum. Zeytin ve zeytinyağıni kendi bahcemizden karşılıyoruz.

Alınan sütten, yoğurt, peynir ve tereyağı yapıyoruz. Yumurtalar da gayet iyi. Bazen kendim topluyorum. çiftlik sahibi ile yaptığımız peynirleri kapistiriyoruz sdf

Sosyal ağlarda paylaş

Gökçeada da  gökhan diye biri var ondan alabilirsiniz. Gittim gördüm ben tavsiye ederim. Gökçeada  organik işinde cok cok iyi. Hem halk bilinçli hem de yönetim çok dikkat ediyor. Gökçeada'nın izole olmasını iyi kullanmışlar. 

https://www.tripadvisor.com.tr/Attraction_Review-g1672179-d10665040-Reviews-Gokhanin_Bal_Ciftligi-Gokceada_Canakkale_Province_Turkish_Aegean_Coast.html

telefonla sipariş alıyor:0541 459 75 16

Masticore tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...

kendim gurme olduğum için başka tatları denemek için ve sipariş verdiğim ürünleri tahlil amaçlı birçok firmayı denedim , erzurumdan www.recepacarsut.com firmasını çok beğendim , ambalajından ürün lezzetine ve doğallğına kadar her şey mükemmel çok memnun kaldık şuan tüm akrabalarımla beraber bağımlısı olduk :) :)

Sosyal ağlarda paylaş

Sahibini şahsen tanıyorum, hatta ablamın sınıf arkadaşı. Ben sebzeleri oradan söylüyorum.

Farge Organik link - https://good4trust.org/fargeorganik

Çok profesyonel müthiş falan olmayabilirler. Ben memnunum, bi sıkıntı olduğunda wapp ten konuşuyorum hallediyoruz. Gelen ürünler tarla ürünleri, ilaçsız falan filan. Dediğim gibi sahibini tanıdığım için kafam rahat.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...

organigiz.org

alan adına bakınca kurumsallaşmış markalaşmış bi yer gibi geliyor bende öyle sandım ilk. sipariş verdiğimde etiketsiz direk elle kapatılmış kavanoz gelince şaşırmıştım iyimidir değilmidir diye güvenememiştim. sonradan ekşiden felan araştırınca anladım işe ticari amaçlı değilde gönül işi olarak başlayıp sonradanda markalaşmamışlar bilerek. ödeme havaleyle yapılıyor, direk sanki akraban bir şey gönderiyormuş gibi geliyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...