Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #14

Saeros

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...

nereye yazayım bilemedim.

Decathlon mağazasında aradığım bi mont maalesef sadece şuralarda 1 tane kalmış.

BURSA - SUR YAPI MARKA AVM veya

İSTANBUL - RİTİM İSTANBUL AVM

kendisine fast havale yapıp bana kargolamasını reca edeceğim. 

yanında dürüm+kahve

buralara uğrayacak patidaş yok mudur?

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

sevgili günlük

alerjiden dolayı burun tıkanıklığı başlayınca 5-6 yıl önce zorla bıraktığım otrivine-illiadin alışkanlığıma geri döndüm

5 ay boyunca her gün kullanınca burnumun ebesini şey ettim

bugün gittim doktora alerji için özel sprey verdi, ama otrivine-illiadin bağımlılığından oluşan et şişkinliği için beklemekten başka yapıcak bişey yok tabi.

12 saattir yalnızca ağzımdan nefes alabiliyorum ve büyük ihtimalle 15 gün filan böyle devam edicek en az

imdak

Saeros tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Saeros dedi ki:

sevgili günlük

alerjiden dolayı burun tıkanıklığı başlayınca 5-6 yıl önce zorla bıraktığım otrivine-illiadin alışkanlığıma geri döndüm

5 ay boyunca her gün kullanınca burnumun ebesini şey ettim

bugün gittim doktora alerji için özel sprey verdi, ama otrivine-illiadin bağımlılığından oluşan et şişkinliği için beklemekten başka yapıcak bişey yok tabi.

12 saattir yalnızca ağzımdan nefes alabiliyorum ve büyük ihtimalle 15 gün filan böyle devam edicek en az

imdak

burun tıkanıklığı için verilen şey etleri şişirip burnu mu tıkıyor?

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

nabzım yükseliyor korkudan, heyecandan kollarım uyuşuyor, napıcam bilmiyorum. hiç beklemediğim bir anda çok hızlı biçimde alanında en büyük firmalardan birinde finans müdürü pozisyonu için teklif geldi global cfo ile tanışma ayarladılar falan tuhaf şeyler oluyor. sıfır ekip yönetme tecrübem var coaching falan mı alsam hızlıca acaba?

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...