Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #14

Saeros

Öne çıkan mesajlar

On 07.10.2020 at 05:54, FuCKiR dedi ki:

hayır, 1 gün yoğun bakımda kalmış, sonrasında ölmüş öyle dediler :S

çok moral bozucu bi durum

Çok pis benzer bı tramvam olmuştu, yolun ortasında araba çarpmis bı sokak kedisine, hayvan kanlar içerisinde can cekisiyordu, ama nasıl bir can çekişme, titriyor bağırıyor fln çok kötü bı görüntüydu, ne yapacağımı bilemedim, silahım olsa çekip vururdum, o haldeydi

O günden sonra sokakta bu kadar hayvan olması iyi mi kötü mü sorgular oldum

Sosyal ağlarda paylaş

Bunun görüntüsü o kadar kötü değildi ama vajinasından kan geliyordu o an anladım zaten iç kanama geçirdiğini. Bir de gece oluyor arabanın kaportasına girmiş çıkartmadık. İtfaiye aradık , arabanın sahibi anahtarlı ve ruhsatlı aracının yanında olursa ancak geleceğini söylediler. gece 3 civarıydı sanırım. Orada çok vakit kaybettik belki bir ihtimal daha erken olsaydı kurtarılabilirdi. Sonra çıktı aradık hemen ibb veteriner vs ama hızlı geldiler cidden sevindim bu duruma.

Bir de 3 gün önce bizim binaya kedi girdi geceyine 03.30 civarlarında. hayvan bizim katta deli gibi cıyaklıyor. Salonda docker vs bişeyler yapıyorum. kedi muhtemelen çıkışı bulamadı 15katlı bina. 2 bayan gelmiş yardım etmeye çalışıyor hayvana. Neyse ben de kapıyı açtım dedim alayım mı kediyi, yine yardımcı olmak istedim hayvana. Tutar dışarı çıkartırım rahatlar diye. Neyse gittim yanına kedinin hafifçe tuttum şöyle altından sonra doğrulmaya başladım ayağa kalktım derken kedi kafama atladı. Bildiğin ön patilerindeki, arka patilerindeki tırnakları soktu benim kafama. Büyük sayılabilecek bir kedi bir de. Sonuç şöyle: 

kafam da 6 ya yakın delik, gerçekten deldi yani.

bunun haricinde sol kulak mememi yırttı,

boynumun sol tarafında 4 tane yırtık,

sağ elimde yaklaşık 10 tane yırtık hepsi kanamalı, biri derin kanadı, yer falan baya kan oldu evin içine girip banyoya gidene kadar kan oldu. 

Onu kafamdan söküp çıkartırken ki korkuyor fena hayvan üstüme sıçtı bir de. Göğsümden ayak ucuma kadar bok oldum, yerler de bok - kan karışık bir şeyler oldu.

Eminim başkası olsa hayvanı yerden yere vururdu muhtemelen o kadar delindikten sonra ama benim zaten köpeğim var kabahatli de benim, her hayvanın tutuş şekli var sonuçta, bıraktım yine merdivene, sonra eve gittim. 

pansuman kolonya batikon , sonra duş vs kombo yaptım. Çıktım tekrar kediye bakmaya. yine bizim katta merdivenlerde ama üstte duruyor biraz. Beni görünce sinyal verdi hemen kıhhhhhhhhhhhh diye, dedim sakinken beni delen, kıhlayınca neler yapmaz. 

eve kaçtım sonra

Sonuç Kedileri ensesinden yakalamak gerekiyormuş ? 

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...

Hanım istedi diye poke diye bı yemek yedik bugün

Japon esintili hawaii yemeği imiş.

Pilav üstü suşi malzemesi, bide suşideki gibi hepsi soğuk, ılık.

Nefret ettim Hawaii kültüründen ve gastronomik anlayışından. Bu ne dandik yemektir soğuk pilav üstü soğuk balık mi yenilir yahu

Gece gece mcdonald's a gidecem ama o da beni mutsuz eden birşey, çok moralim bozuk günlük

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, goldbären dedi ki:

ben bile biliyorum lan poke bowlu, koskoca aHçı bilmiyor.

hic gerek yokmus , hele turk evladi bir insanin bunu bilmeye hic hic ihtiyaci yok, baruthane pilavcisi bugun ne yicez diyip tabaklamis adeta, oyle dandik bi yemek

cidden nohut pilav tavuk + hafif eksi ayrani hawaii ye gotursek biraz medeniyet ogrensinler yuzleri gulsun 

Sosyal ağlarda paylaş

Bugün hayatta denemediğim ne kadar çok şey olduğunu anladım günlük. Mandalina yiyorum, dedim tek tek dilim dilim ne uğraşıyosun at şunun yarısını ağzına. O yoğun asitli şeker tadı tüm vücuduma yayıldı golden shot gibi oldu.

Bu zamana kadar bunu denememiş olmam çok garip geldi. Belki bir gün hepisini de atarım bilmiyorum.

Mal tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, goldbären dedi ki:

özellikle gidip yiyeceğim yemek değil zaten, hiç yemedim, evdeki konserveleri açıp kaseye dökmüşsün "bugün de böyle besleneyim" demşisin gibi.

yemeden de cook anladin zaten, margarine veya tereyağı lazım sana tabi

poke bowl duzgunu guzel, yanina da soguk skim yesillik

ye ye circir ol. (Bebe bulamaci, cigneyip agzina verirler Bebenin)

ben stir-fry’cıyım

detroitte de vardir meksikandan sasmayacan

gerekirse veggie

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, Mal dedi ki:

Bugün hayatta denemediğim ne kadar çok şey olduğunu anladım günlük. Mandalina yiyorum, dedim tek tek dilim dilim ne uğraşıyosun at şunun yarısını ağzına. O yoğun asitli şeker tadı tüm vücuduma yayıldı golden shot gibi oldu.

Bu zamana kadar bunu denememiş olmam çok garip geldi. Belki bir gün hepisini de atarım bilmiyorum.

tercihe bağlı olarak tek başına ya da portakal veya greyfurt/portakal ile sıkıp suyunu da iç denemediysen. yeni bir aydınlanma yaşayacaksın ?

içine cin de opsiyonel. önce sade dene ama

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

Dün çıkan dardanel videosuyla ilgili eksisozluge bisiler yazmıştım, adamın biri mesaj atmış yanlış biliyorsun, işlemde hata yok. Mikrobiyoloji bilginiz eksik diye. 20 yıldır mikrobiyoloji çalışıyorum, adam üniversite dersinde ve  laboratuvarda yaptığı iki testle benden fazla bildiğini iddia ediyor. Adama vibrio, toksin diyorum, balıkta vibrio, toksin önemsiz yazmış. 

Harbiden sinirden kafamı duvara vurasım geliyor boktan bilgileriyle ahkam kesenleri görünce.. Of çok sıkıldım 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...