Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #14

Saeros

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...

Sevgili günlük,

Dün detroitte bi sahafa gidiyordum, tam dükkana girerken dükkanın sahibi geldi "bı 5 dakka dışarda bekleyebilir misin? Tuvalete gidip gelecem"

E içeri al sen gelene kadar kitap bakam? Yok büyük liability, hayatta olmaz hatta suç fln dedi

Uyuz oldum tabi, sordum Amerikalı arkadaşlara, normal abi dediler, kimse almaz öyle dükkana 1 dakka bile olsa, kafana bişi düşse yaralandın diyelim adam suçlu olur fln diye akıl yürüttüler

Bu ne dandik yaşamdır ya, ne kalitesiz hayat, valla tez zamanda ülkeme dönmem lazım, bu ne hiyarlik 

Sosyal ağlarda paylaş

17 dakika önce, DoGMeaT dedi ki:

Sevgili günlük,

Dün detroitte bi sahafa gidiyordum, tam dükkana girerken dükkanın sahibi geldi "bı 5 dakka dışarda bekleyebilir misin? Tuvalete gidip gelecem"

E içeri al sen gelene kadar kitap bakam? Yok büyük liability, hayatta olmaz hatta suç fln dedi

Uyuz oldum tabi, sordum Amerikalı arkadaşlara, normal abi dediler, kimse almaz öyle dükkana 1 dakka bile olsa, kafana bişi düşse yaralandın diyelim adam suçlu olur fln diye akıl yürüttüler

Bu ne dandik yaşamdır ya, ne kalitesiz hayat, valla tez zamanda ülkeme dönmem lazım, bu ne hiyarlik 

okuyorum okuyorum nerede sıkıntı 

Sosyal ağlarda paylaş

Dükkan sahaf, kitapları sirtlanip çalacak miyim yahu, bence Türkiye'de kimse kovmaz, çay fln söylerler, yan dükkandan çocuk çağırır ona bekletir, işin görülsün.

Türkiyede informal ilişkiler daha kolay

Dönmek için önce ensemin kalın olmasi lazım, gurbetci gibi olmam lazim, henüz o moda gelemedim ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...