Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #14

Saeros

Öne çıkan mesajlar

en pro restoranda da calistim , mutfagi dogasi geregi kurumsallik pek olmuyor,herkes habire goygoy muhabbet pesinde,  shift bitince beraber partileniyor fln, hep oyle.

abi kesin kafam karisir , kesin her gelene kosarim demiyorum,ama korkuyorum iste, o risklere girmek istemiyorum.

daha once yedigim haltlar ve yaptigim hatalardan ders cikarmaya calisiyorum ne yapayim. Hayat zor iste,modamod yasanamiyor,`guzel kadinlardan hoslanilmayacak,hoslanma!` diyince beyin beni dinlemiyor, spontan bir insanim ve dunyevi seyleri seviyorum

ha evlenmeseydin demek ama haksizlik,bol keseden atmak. Cok seviyorum hatunu,6 milyar kisi icersinde baska evlenebilecegim kimse yok bence. O yuzden kendimce onlem almaya calisiyorum

ne yapim sap mi yutim hergun evden cikmadan

DoGMeaT tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle bi şifre seçmişim ki aradan 15 yıl geçti hala unutmadım. Yılda bir bakayım unutmuş muyum diyorum ve unutmamışım.

Geçen biri bana metrobüste sen paticik’teki ivy değil misin dedi. Yanımda arkadaşım vardı ehe ehe dedim ve konuyu kapattım. Nickini de soramadım.

Sosyal ağlarda paylaş

3 kredi kartına toplam 15k borcum var. ayda 4k yatırıyorum üzerime bir şey almadan gerçekten üzerime veya eve bir şey almadan çarçur edip bitiriyorum. Borç kapanmıyor, kredi kartlarının limitleri dolu olduğu için de kıyafet vs alamıyorum homeless gibi geziyorum. Son çare kredi çekip, her şeyi toparlamak. Para biriktirme gibi umudum da yok artık

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...