Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #14

Saeros

Öne çıkan mesajlar

ya bu foruma direkt gecmek yerine, aws de toplanan paralar ile bir yer kiralayip, 3-5 tane ayri forum kurulup sifirdan girin bakin bakalim diyerekten sey ettirilebilirdi aslinda. nasil customize ediyoliyo fln gorebilirdik.

bu sekilde onceden haber verilmisti ama, alternatifleri gorme sansimiz onladi. hos yil olmus 2019 eski forum gibi sade bulmak da zor.

bir zaman sonra alisilacak heralde. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

sevgili günlük gmailimdeki tüm emailleri silesim var çok pis

5000+ mail olmuş şöyle çat diye hepsini silsem inanılmaz olmaz mı, of düşüncesi bile içimi gıdıklıyor. ama korkuyorum arada lazım olan bişeyler vardır vs :c

updates klasöründekilerin hepsini sildim en azından o bile biraz rahatlattı mmmfs 3400+ mail

12-13 yıllık fotoğraflar buldum KEŞKE SİLSEYMİŞİM NOSTALJİ OLDUM ÖLÜYOM

Saeros tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...

iş değiştiriyorum günlük. 2 yıl oldu terfi beklerken başka bir yerden teklif geldi %35 base maaş daha fazla oluyor üstüne primi var yıl sonunda ve sonunda cumartesi yarım gün çalışma saçmalığından kurtuluyorum. Çok istediğim kariyer anlamında iyi bir yer... 

ama yine mutsuzum be günlük. Sanırım mutsuzluğum bir ömür sürecek.

bekar yaşamama rağmen müthiş bir geçim sıkıntım ve gelecek kaygım var. Borçları bir türlü kapatamıyorum.

Oturduğum evden memnunum ama muhit bombok. Çok verimsiz, boş boş oturduğum zamanlar geçiriyorum. İçkiye, dışarıda eğlenmeye çok para harcıyorum. Bunları bir türlü düzenleyemiyorum. İnsanlara hayır diyemiyorum.

Belki de hayatımın en tatlı, en eğlenceli en güzel kadını ile birlikteyim 9 ay oldu ama ilişkiyi daha ileriye taşımaya cesaretim yok. Böyle boktan yani günlük.. 

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, bLackcha0s dedi ki:

iş değiştiriyorum günlük. 2 yıl oldu terfi beklerken başka bir yerden teklif geldi %35 base maaş daha fazla oluyor üstüne primi var yıl sonunda ve sonunda cumartesi yarım gün çalışma saçmalığından kurtuluyorum. Çok istediğim kariyer anlamında iyi bir yer... 

ama yine mutsuzum be günlük. Sanırım mutsuzluğum bir ömür sürecek.

bekar yaşamama rağmen müthiş bir geçim sıkıntım ve gelecek kaygım var. Borçları bir türlü kapatamıyorum.

Oturduğum evden memnunum ama muhit bombok. Çok verimsiz, boş boş oturduğum zamanlar geçiriyorum. İçkiye, dışarıda eğlenmeye çok para harcıyorum. Bunları bir türlü düzenleyemiyorum. İnsanlara hayır diyemiyorum.

Belki de hayatımın en tatlı, en eğlenceli en güzel kadını ile birlikteyim 9 ay oldu ama ilişkiyi daha ileriye taşımaya cesaretim yok. Böyle boktan yani günlük.. 

evet, forumun yeni PRAWLER'ı ilan edebiliriz seni artık. eskisi gibi mutsuz olman için açık sebepler yazamadığına göre dönüşümünü tamamlamışsın demektir. tebrik ederim. admin'ler ilk fırsatta title'ını verirlerse sevinirim.

Sosyal ağlarda paylaş

14 dakika önce, bLackcha0s dedi ki:

ahahah ya bak o beni çok etkilemişti bence hala onun yüzünden böyleyim ? 

mutsuzluk sebeplerimi yazdım abi borçları bitiremiyorum, hayat kalitemi arttıramıyorum. 

tek basina yasiyorsan zaten biter mi abi o borc , fatura kira aidat sik sok derken bi evin masrafi 1.5-2k degil mi her ay kafadan,onu biriyle paylasmadan yasiyorsan zor valla 

al hatunu yanina madem , masraflari paylasin, guzel bi semtte eve cikin is yerlerinize yakin,hem iliskiyide upgrade etmis olursunuz

guzel semt dedigim kadikoy bu arada , cunku dogmeat olmak kadikoy ovmeyi gerektirir

iyi sanslar

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...