Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #14

Saeros

Öne çıkan mesajlar

Ayrılık acısından yavaş yavaş kurtuldum gibi hissediyorum günlük. Başlarda her şey anlamsız geliyordu. Aslında hâlâ öyle ama unutmaya başladım hislerimi. 

Yine de çok yalnız hissediyorum günlük. Bir arkadaşla dısarı cıkayım en kötü arayayım diyorum. Kimse yok, olanların da bana ayıracak vakti yok sanırım.

Yeni insanlarla tanışma işini az çok yapıyorum. Ama bir türlü arkadaşlığa dönüşmüyor. Ben bile kendimleyken sıkılıyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

35 dakika önce, Dark_Soul dedi ki:

3 kisilik is yapan ekip liderinin isten ayrilacagini ogrendim bugun. Gotume hayvan gibi sorumluluk ve stress girmis bulunuyor gunluk. Bol para , bol stress uykusuz geceler mi yoksa ben eşşeğim olup gidip kafam rahat bir isde daha az ucreetle calissam mi bilemedim?

o essegim kelimesini kim editledi lan. 50 yillik uyeyiz bir agiz tadiyla fittir bile yazamayacaksak ohooo

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Uyku bastırdı ama yatmamak için direniyorum. Bayram tatiline denk getirip yaptığım bu sene ki yurt dışı planından sonra göç etme isteğinin artık iyice ağır basmaya başladığını hissediyorum. 2019'un kalanında zor ama belki 2020'de bir ihtimal olabilir. Neyse be günlük, tatili birleştirmiştim hayatın biraz daha tadını çıkarmaya çalışayım ?️

Sosyal ağlarda paylaş

az once babamin artik tedavinin sonuna geldigini, 1-2ay arasi bir suresinin kaldigini ogrendik.

kiz arkadasim geldi, ofiste hizlica neler yapmamiz gerektigi konusunda konustuk.

annesinin nasil bir meslek yaptigindan emin olmadigim sayin proje direktorum bu konusmadan hemen sonra "noldu?" dedi.

oha adam insan oldu diye dusundum bi saniyeline.

"sen $u (son derece salakca, mevcut olan bir dosyanin 8. versiyonunu yapiyoruz cunku eskisini kullanmak istemiyorlar nedense) dosyayi gondermedin" diye devam etti.

masa ustundeki devasa zimba ile kafasina vurarak oldursem mi diye dusunmedim degil. saka yapmiyorum. cidden kalkip bu adami dunyadan sileyim diye dusundum.

bir tansiyon ilaci alsam iyi olacak.

Sosyal ağlarda paylaş

bir insan cinayet islemeye ne kadar yaklasir gormus olduk. cinnet nedir, nasil getirilir? bu aksam a haber'e falan cikardim sanirim.

"valla nasil oldu ben de anlamadim tam olarak. bi baktim kafatasini acmisim."

six feet under'in bir bolumunde, kahvaltida masada oturan kocasina daliyordu kadin tava ile... simdi hatirladim onu.

neyse abi. kotu her bir sey.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...