Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #14

Saeros

Öne çıkan mesajlar

15 saat önce, drlanbn dedi ki:

2 hafta önce terkedildim günlük en yakın olduğum insan şuan yüzümü görmek istemiyor. Bir hata yapmış olsam yine anlarım ama yok sadece aynı hissetmiyormuş, çok alışmışım ya, her şeyi ona göre planladığım için şuanda geri dönecek bir hayatım kalmamış resmen. Aklımdan çıkmıyor sürekli modum düşük. Geçecek diye bekliyorum ama geçene kadar ne yapacağım bilmiyorum. 

ben de zamaninda birlikte yasadigim 1 kisi tarafindan aldatildim, 2 kisi tarafinda terk edildim:

tek basina nasil yasadigini hatirlamaya calis.

instagram fb'larini falan takip etme, ortak arkadaslarla bulusma.

onunla ilgili 2-3 ay hic birsey duymak istemedigin zaman daha iyi hissediyor olucaksin.

yeni 1-2 hobi dene, istiyorsan tavsiyede bulunabilirim:

(1) tam trekking zamani, dagcilik kluplerinden birine uye ol yuruyuse git

(2) kite/windsurf guzel ugraslar, tek basina kafa dinlersin

(3) yelken ogrenebilirsin

(4) sehirde sunu deneyebilirsin: http://www.boulderhane.net/

//

bir de 'closure' yani kapanis onemli, icinde kufur/hakaret disinda "keske soyle deseydim"lik sey kalmasin

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, Goering dedi ki:

ben de zamaninda birlikte yasadigim 1 kisi tarafindan aldatildim, 2 kisi tarafinda terk edildim:

tek basina nasil yasadigini hatirlamaya calis.

instagram fb'larini falan takip etme, ortak arkadaslarla bulusma.

onunla ilgili 2-3 ay hic birsey duymak istemedigin zaman daha iyi hissediyor olucaksin.

yeni 1-2 hobi dene, istiyorsan tavsiyede bulunabilirim:

(1) tam trekking zamani, dagcilik kluplerinden birine uye ol yuruyuse git

(2) kite/windsurf guzel ugraslar, tek basina kafa dinlersin

(3) yelken ogrenebilirsin

(4) sehirde sunu deneyebilirsin: http://www.boulderhane.net/

//

bir de 'closure' yani kapanis onemli, icinde kufur/hakaret disinda "keske soyle deseydim"lik sey kalmasin

Biraz unutmaktan korktugum icin boyle aslinda, ben cunku hâlâ deger veriyordum bir anda bitirdi ve hiçbir söz hakkım yoktu. Gecen zamanin degersiz olmasini istemiyorum ama elimden bir sey gelmiyor

Sosyal ağlarda paylaş

ben de çok ayrılık yaşadım, şöyle yap böyle yapla olmuyor, mesela tatile git spor yap falan gibi. tatile gidersin açıp instagram stalklarsın yani. 

ben şöyle düşünüyorum, o kadar çok güzel insan var ki dünyada, güzellikten kastım eğitim, görüş, fizik ne bileyim herşeyi güzel o kadar insan var ki, içlerinden bir tanesine moralinin bozmasına izin verme.

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, Fistan dedi ki:

ben de çok ayrılık yaşadım, şöyle yap böyle yapla olmuyor, mesela tatile git spor yap falan gibi. tatile gidersin açıp instagram stalklarsın yani. 

ben şöyle düşünüyorum, o kadar çok güzel insan var ki dünyada, güzellikten kastım eğitim, görüş, fizik ne bileyim herşeyi güzel o kadar insan var ki, içlerinden bir tanesine moralinin bozmasına izin verme.

sana kız mı yok

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, dasaaa dedi ki:

yasin kucuktur senin

6 aydan bir sey olmaz. gecen zamani da degersiz gor hacit. 

Yaş 22. Çok basit şeyler belki de. Keske ben de oyle hissedebilsem

2 saat önce, Fistan dedi ki:

2 saat önce, DoGMeaT dedi ki:

zaman herseyin ilaci , ask acisinin bile

Bir seyler okuyunca iyi geliyor. Tesekkur ederim yazilanlar icin.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...