Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #14

Saeros

Öne çıkan mesajlar

hayat cok iyi ya

insanlar hep kibar , yolda karsilastigin adamla hello,have a nice day fln diye muhabbet sohbet ediyorsun . Hele zenciler tam kanka gibi takiliyor,halini hatrini sormakla kalmiyor kiyafetine yorum fln yapiyorlar durup dururken.

herkes sira bekleme konusunda bilincli ve birbirine saygili

hayvan gibi para harciyor millet , cok acayip , toplu yemek yenilecekse adam yemek masasina 20 tane 500ml su koyuyor, bardak surahi fln ugrasmiyorlar,evde yemek yapan yok,tavuk panelemek bile adamlara zor gelyo,bezelyeyli sehriyeli pilav yaptim akillari uctu restorandaki tiplerin. pilav lan pilav.

dandik bi yerde saati 12 dolara calisiyorum ama daha iyi bi is teklifi aldim , guzel bi turk-amerikan ailesi,ozel sef olarak alcak beni ise galiba,kasip menu fln hazirlamam lazim ama vaktim az

abd guzel ya, turkiye kendine iyi baksin

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, DoGMeaT dedi ki:

hayat cok iyi ya

insanlar hep kibar , yolda karsilastigin adamla hello,have a nice day fln diye muhabbet sohbet ediyorsun . Hele zenciler tam kanka gibi takiliyor,halini hatrini sormakla kalmiyor kiyafetine yorum fln yapiyorlar durup dururken.

herkes sira bekleme konusunda bilincli ve birbirine saygili

hayvan gibi para harciyor millet , cok acayip , toplu yemek yenilecekse adam yemek masasina 20 tane 500ml su koyuyor, bardak surahi fln ugrasmiyorlar,evde yemek yapan yok,tavuk panelemek bile adamlara zor gelyo,bezelyeyli sehriyeli pilav yaptim akillari uctu restorandaki tiplerin. pilav lan pilav.

dandik bi yerde saati 12 dolara calisiyorum ama daha iyi bi is teklifi aldim , guzel bi turk-amerikan ailesi,ozel sef olarak alcak beni ise galiba,kasip menu fln hazirlamam lazim ama vaktim az

abd guzel ya, turkiye kendine iyi baksin

negzel...

Sosyal ağlarda paylaş

Bugün Çok acayip bi tecrübe yaşadım

Yer: Michigan Detroit,

Hatunla arabayla geziyoduk, ters yöne girmişim,,bi süre  ters gelen yönde arabaların üstüne doğru sürmek zorunda kaldım,ilk gördüğüm ara sokağa saptım

Ara sokağa sapar sapmaz viiğüüü polis sireni,çektim sağa ama pasaportu evde unutmuşum acayip yusuf yusuf haldeyim

polis amca yanımıza çekti arabayı,güzelce uyardı arabadan inmeden,arada nerelisin diyede sordu

neyse yolladı bizi iyigünler fln diyip, tam hareket ettik,önümüze kırıp durdurdu,madem türksün,are you friends with erkin koray? 

Haydaa.jpg, o anki içe sıçma yusuf kafa haliyle saçma sapan cvplar verdim, abi ben de rakçıyım,beni tribe soktun şuan fln diye sırıttım polise, o da bana sırıttı,el sallaşıp olaysız dağıldık

sonra taco tuesday dolayısıyla 1.5 dolara satılan takolardan aldım mahallenin meksikacısından

Hayat güzel

Sosyal ağlarda paylaş

sehir merkezi ve civarlari gayet guzel ya,sokaklar temiz,binalar kirmizi tuglali fln

ben midtown diye merkezin bi disinda kalan mahalledeyim, her taraf park bahce muze fln benim kaldigim bolgede,universite var zaten,kentsel donusturmusler o kotu olan yerleri,kalmamis oyle getto bisi,gayet avrupai ortamlar,boyle bi suru mahalle var kentsel donusen,hepsi guzel

musluman mahallesi,meksikali mahallesi fln var oralar da guzel,sokaklar civil civil

ama sehrin yuzolcumu cok buyuk,bazi yerler var kentsel donusum fln hic baslamamis merkeze cok uzak,

misal eminem in mahallesi 8 mile, oraya kadar guzel sehir , sonra 9-11 mile arasi biraz getto,oralarda arabayi park ederken dikkat etmek,geceleri her sokaga girmemek lazim. 11 den sonra zati suburb basliyor,yemyesil lawn lar pahali pahali siteler,oralarda da sikinti yok.

her halukarda sorun degil be ya, istanbul gormus tarlabasinda dolapderede fln gezinmis insanlariz,mantikli davrandiktan sonra basina bisi gelmez ki zaten sehir toparlamis baya,her taraf yogaci,bar cafe fln,80-90 larda cok kotuydu diyolar

ha sokakta takilirken birden homeless korkunc bi zenci gelip manyak manyak hareketler yapabilio , cool takilip yoluna bakcaksin, alisiyorsun

Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, DoGMeaT dedi ki:

darisi basina adamim , okulun fln bitince rahatlarsin ins

ins, almanya da turklere yasam cok kolay degil ama belki baska bir ulkeede is bulursam rahata erebilirim, hayirlisi bunlar hep ?

ama hep diyoruduk ya 3.dunya vatandasiyiz diye, buralarda cok daha iyi anliyorsun ne kadar degersiz ve harcanabilir oldugunu.

Sosyal ağlarda paylaş

2 hafta önce terkedildim günlük en yakın olduğum insan şuan yüzümü görmek istemiyor. Bir hata yapmış olsam yine anlarım ama yok sadece aynı hissetmiyormuş, çok alışmışım ya, her şeyi ona göre planladığım için şuanda geri dönecek bir hayatım kalmamış resmen. Aklımdan çıkmıyor sürekli modum düşük. Geçecek diye bekliyorum ama geçene kadar ne yapacağım bilmiyorum. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...