Jump to content
-Bonesoul-

paticik classic theme

Öne çıkan mesajlar

Bişi sorcam. Aynısının turuncusunu da yapmayı düşünür müsünüz efenim?

@Caguar yahu kimse geri gitmiyor. Bak mesela twitler embed yapılabiliyor, mesaj geldiğinde otomatik uyarıyor hatta zengin metin belgesi olarak yanıt bile verebiliyoruz. Sadece tasarım olarak sade, kompakt ve kullanışlı olduğu bilinen eski düzene geri çevirmeye uğraşıyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

turuncusu da yapılır ama önce yeşili tamamen bitirmek daha mantıklı. ardından turuncu 2 color change edite bakar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu script ile work around çözüm üretmek amacıyla yapıyorsunuz anladığım kadarıyla. Direkt sitenin tümünde tema olarak kullanılacak bişi için nasıl ilerlemek mantıklı olur ki?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Mesaj tarihi: (düzenlendi)

theme editing yetkisi verilirse duzelttigim css'i direk temaya da aktarabiliriz gayet basit bi şekilde. tek yaptğım css override etmek sonuçta.

bi süre bu sekilde tampermonkey scriptten gitmek daha mantıklı gibi ama, en azından bütün sayfalarda ki eksiklikleri giderene kadar. 

-Bonesoul- tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eline sağlık, bende bu şekilde kullanmaya başladım. Çok daha iyi oldu, aslında orjinal temayı da bu hale rahatça getirebiliriz. Dilerseniz ben de hazırlayabilirim, sadece temanın style dosyalarına erişmek için yetki verirseniz hızlıca halledilebilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

birisi sunu safariye modifiye etsin.Foruma destek cikmadik ama safariye uydurana destek cikariz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

tampermonkey safaride de çalışıyor. hatta ilk mesajı güncelledim, firefox, chrome, safari, opera hepsi için tampermonkey yeterli.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

safariye paralı yapalım, apple a para verenler burya da atsın 3-5 

iphone'umdan gönderildi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Peki bu alıntı çubuğunun üst tarafa mesaj bildir/mesaj paylaş çubuğuyla aynı yere taşınması mümkün değil mi? Gerçi renk değiştirme scriptiyle olacak iş değil çok daha detaylı iş hatta belki temelden tasarım lazım ona. Çocuk gib sürekli aynı şeyi yazıyorum da hep ona takılıyorum ben ya. Gıcık etti. 

Ha bide panput güzel yabmışın eline sağlık, geniş temaya da uydursana bunu. Dar kullanmaya gerek yok ya geniş geniş de kullanalım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

mevcut tampermonkey scripti ile sadece css degisiklikleri yapıyoruz performansa etki olmasın diye.

dom'u manipulate etmek için jquerye ihtiyacım olur ki o da baya yavaş kalıyor tampermonkey scriptlerde ve evet dedigin gibin onun için direk temayı editlemek lazım.

bence çok da sırıtmıyor bottom-bar, iyi blendliyor post-body ile.

geniş tema muhabbeti için ilerde bi config ekranı ekleriz bu tarz küçük ayarları kullanıcı oradan yapar artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 saat önce, -Bonesoul- dedi ki:

theme editing yetkisi verilirse duzelttigim css'i direk temaya da aktarabiliriz gayet basit bi şekilde. tek yaptğım css override etmek sonuçta.

bi süre bu sekilde tampermonkey scriptten gitmek daha mantıklı gibi ama, en azından bütün sayfalarda ki eksiklikleri giderene kadar. 

dynamick xml dosyası üzerinden editleniyor tema, isteyen varsa veriyim editlesin demişti. bdirek ordan girseniz bu şekilde kullanım imkanı kısıtlı bişeyle uğraşmamış olursunuz. eklenti script felan orjinal temanın yerini tutmaz. 

9 saat önce, DynamicK dedi ki:

Avatari komple kaldirmak icin hizli bir ayar yok lakin temaya sifirdan girisirsek yapilabilir. Tema xml dosyasi olarak ekleniyor foruma. XML duzenleyip de gonderebilecek tasarimci var sa yollayabilirim

Mal tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

valla mis gibi oldu ha

edit: post oylaması yok onu eklicek misiniz

edit2: yeni mesaj var bölümü hala beyaz onuda renklendirmek güzel olabilir.

Llama tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

tampermonkey falan ne be kim ugrasacak

baska pc den girince yine eski görünüm yaniboşa vakit harcamam ben olsam yok eklentiymiş falan filan

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

şu yanda çıkan upvote/downvote'u diyor sanırım ne alaka anlamadım ama.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

o sadece soru topiklerinde oluyor normallerde yok

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.

• Yeni Oluştur...