Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apex Legends (Respawn/EA/Battle Royale)

progamer

Öne çıkan mesajlar

09l033yha1h31.jpg

ben bunu anlamıyorum abi. skindirik bi kozmetik skin'i 200 dolara koysalar ne olacak. lootbox yapmamış bi de rng yok. bi şekilde money sink koyması lazım para harcaması için zenginlerin. seti tamamlarsan hediye skin işte. sustain edemezsin oyunu. adam senelerce oyunu 1k saat oynayanların %80'i 1 kere 10 dolarlık skin alırsa duacı oluyorsun piyasada. serverları maintain et, hızlı fix, update, content getir, base game ücreti, aylık olmasın. grafik fidelity, mekanikler geliştirilmesi zorlaşsın.

gamer kültürünün ezilmesinin nedeni şu outrage kültürünün yanında gelmesi.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Şu oyuna gazlanıp twitch açıyorum, yayıncılar hileden ağlıyor.

Abartıyorlar mı? yoksa adamlar oyunu saldı mı? Zaten ea ye güvenmem. Hype ile para tırtıklayan bir firma gözümde. Pazarda yer tutunmak için bu oyunun peşini bırakmazlar diye umuyordum.

şunun gazı yüzünden br aşkım tuttu gidip fortnite ı indirdim yeniden.. Oynadığımda yok. Girip creative modda amelee gibi pratik yapıyorum :D. Yayıncılar abartıyorsa, fortnite silip buna döneyim diyorum. Fortnite biraz zor geldi. Oturupta kasmak istemiyorum. Emin olmak için soruyorum, umut var mı? apex için yoksa riske girilmez mi?

Sosyal ağlarda paylaş

şu kadar düşüneceğine oyunu çekip bir el atmıştın.

fortnite'ın çirkinliğini geçtim oyun bi kere 3rd person shooter, alternatif değil bence pek. apex baya iyi bi oyun diğerlerine göre. motoru, fiziği, gameplayin akışkanlığına alıştın mı pubg falan çöp gibi geliyor.

hileci her oyunda var abi. daha hiç oynamadan hileci vardır diye bu kadar kendini üzmen komik geldi. kur oyna işte. sararsa hile mile umursamazsın zaten. 200 saat fln gameplayim var bi kere hileci var diye ağlamadım.

konuyla relevant; bugün galba 3rd person başladı sadece geçici, event süresince oynanabilecek.

Black-ice tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Cartoon grafik hitap etmiyorsa bir şey diyemem. Fakat En kral grafiklere sahip oyunları bile en düşük ayarlarda oynadığımızdan, cartoon işine alıştım ben.

Giriş seviyesindeki oyuncularla deneyimlesem elime bir şey geçmez. Pc başında çalışırken ikinci ekrana 1 haftadır apex koyuyorum. 40 saati geçmiştir izlediğim. Rankedları izliyorum genelde. Üst seviyeden bir kaç kişiyi izliyorum ağlamalar onların.

hile olayına ben katlanamıyorum. Beni çok rahatsız ediyor bu konu. Sırf bu nedenle elimden geldiği kadar fps / tps oyunlardan uzak durmaya çalışıyorum.

dün predetor bir yayıncı izlerken söylediği bir şey sinir bozucuydu. "Hile ile hesap boostlayıp satıyorlar" a genel bir şey söyledi. Ben izlemeye (dinlemeye) devam edeyim. Belki bir şeyler olurda gaza gelirim.

Densiz tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

auto-ban var private hackler disinda.

boost vs hile ile degil predator 2 kisi ve boostlanan hesapla oluyor.

apex'teki en buyuk skinti matchmaking: 3 kisi giremiyorsan, random tek girersen kafayi yersin.

ben gold/diamond'a kadar random oynadim her sezon...

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

15 saat önce, Black-ice dedi ki:

hileci her oyunda var abi. daha hiç oynamadan hileci vardır diye bu kadar kendini üzmen komik geldi. kur oyna işte. sararsa hile mile umursamazsın zaten. 200 saat fln gameplayim var bi kere hileci var diye ağlamadım.

işte publisherların görmek istediği oyuncu profili... özsaygısı olmasın, hileyi umursamasın girsin serverları doldursun kalabalık etsin. genelde K/D  1 altında olur bu tiplerin...

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...