Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apex Legends (Respawn/EA/Battle Royale)

progamer

Öne çıkan mesajlar

Yani şöyle aslinda 500 kutu acarsan garanti cikacak sekilde yapmislar(499 tane actin cikmadi 500. de kesin cikiyor). 500 kutu 500 dolar civari.

PA account u da anlamsız bir ornek tabi kim guvenip alir cheat yaptiysa o hesapla ban yiyebilir. Üstüne adam accountu geri alabilir. Para harcadiysa hele kredi kartiyla cok kolay.

Sosyal ağlarda paylaş

PA nin nin populer oldugunu biliyorum da tamamen illegal ticaret yapan bir platform. Benim satın aldigim hesap ban yediginde PA bana yenisini vermeyecegine gore guvenilir olması birseyi degistirmiyor, o satıcının sorumlulugu.

Ebay de de rastgele birinden ürün aliyorsan içinden salatalik cikabiliyor zaten de bu ebayden birsey alinmaz demek degil. Ebayden gercekte bu ticareti yapan legit shoplardan alabilirsin iletisim numaralari adresleri belli, sattigi ürün yapılmasi yasak olan oyun account u gibi birsey de degil guvenirsin. 

Çok merak ediyorsan PA üzerinden blizz accountu satayım sana 2 hafta sonra nasil geri aliyorum gör? İsterse bin sene once dusunmus olsunlar birseyi degistirmiyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

'online account satisi' her zaman illegal disclaimer falan okursan ve her platform'da riskleri mevcut.

cogu platform 'vouch' sistemi ile isliyor ona ragmen guvenmezsen 'middleman' sokuyorsun.

bahsettigin riskler siteyi 'legit' olmaktan cikarmiyor.

en buyuk (shady) account sitesi budur: https://www.sythe.org/

runescape ile basladi seneler once, hala da baya aktif satis olur.

senden ve paticik'ten account yerine burdan almak daha bile guvenilir.

30$ heirloom set.

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Niye anlamadigini cozemedim abi hala. Middleman olarak allahi araya soksan bir önemi yok account satın alirken. Satıcı almak isterse accountunu geri alir. Gayet basit soyledigim sey aslinda. Güvendigin birinden alirsin bu sorunlarin hicbirini yasamazsın vs da bu zaten kolay birsey degil.

Koydugun linkte adete şu

BmQNHq-CIAEut89.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

dün gece gene üç beş kafa dağıtayım diye oynuyorum. ben öyle aman aman bir oyuncu değilim. sadece eğlenceme bakıyorum, elimden geldiğince de oyunda iyi olmaya çalışıyorum. yani amacım 1248944 kill almak falan değil, zaten yapamam. beceremem.

neyse, dün geceye döneyim; bir çocuğa denk geldim random bizim takımda. ben böyle bir şey görmedim. kusursuz bir oyunculuk. belki bundan da iyileri vardır, bilemem, nefis oynuyor. yani bu çocuk apex oynuyorsa ben bambaşka bir şey oynuyorum. nasıl bir el, göz koordinasyonudur? hayretler içinde kaldım.

sonra biraz konuştuk, twitch'den de yayınlıyorum falan dedi. videoyu buldum. spoiler vermemek için sadece seyredin diyorum. (dandique isimli olan benim ?

`2:46:22`'den itibaren başlatın. o maçı sonuna kadar izleyin bi 10-15 dakika. efsane.

https://www.twitch.tv/videos/411083810

iyi seyirler.

Selamisahin tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Biz de ilk defa bu kadar aleni hile yapana rastladık, işin garibi ben oyunu oynarken adamları nasıl görmemişim, gerçi üçümüz de görmedik hadi ben fail, diğer 2 arkadaşım neden görmedi, tekrara bakınca idrak edebildik :)

01:05'de de mermiler bu asd'li adamın içinden geçiyor

Yabgu tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

770k baya az, buyuk ihtimalle sadece aimbot ve internal memory hack olanlar.

spirit, cham vs. cheatleri banlanmadi bile...

Total matches on PC impacted by cheaters or spammers has been reduced by over half in the last month due to recent efforts.

yani en az 770k cheater daha var.

Spoiler

her gun yeni cheat

openyoureyes tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...