Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apex Legends (Respawn/EA/Battle Royale)

progamer

Öne çıkan mesajlar

Tutorial çok tırt, adam gibi silahları öğrenemeden iki dakkada bitiyo. Oyuna biraz alışmak lazım.

Battle Royale genel olarak çok tırt bi genre zaten, ama o tırtlığı en azından spawn vb ile falan biraz engellemişler. Bunun hatrına 1-2 tane düzgün oyun çıkartana kadar şans verilir.

Ben de oyuna alışamadan öldüm 2-3 seferdir.
Sosyal ağlarda paylaş

Alışınca oynanır heralde, ama savaşlar şu anda aşırı kaos geliyo bana. Mermi biter bitmez yumruğa dönmeler, weapon swap yaparken direnmeler, hangi silahın ne olduğunun belli olmaması falan. Bi 4-5 el oynadım, resleme mevzusu sayesinde standart BR'den daha iyi kesinlikle.

Biraz alışıp bi de ne neymiş biraz öğrenince (onu okurum veya video izlerim heralde, alışana kadar oynayacak vaktim ve sabrım yok :) ) daha iyi olabilir, o zaman kararımı veririm.
Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:

Rewendor said:

Tutorial çok tırt, adam gibi silahları öğrenemeden iki dakkada bitiyo. Oyuna biraz alışmak lazım.

tutoyu bitirmene gerek yok orada bütün silahları dene takıl istediğin kadar.

aynen öyle sonradan girip her silahı denedim ben uzun uzun.

wingman çok güzel pistol, pistol diyip geçmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk oyunumda 4 killim var, 2. olduk random squadla dsfgk diğer adamlar da level 20 falan, ben göya alttan alıyorum "ben yeniyim pls :(" diye, adamlarda 0 kill -.-

beğendim ben de oyunu. Akıcı baya, bi de BR'lerin en büyük sıkıntısı, takım arkadaşın ölünce gg oluyo, skkolaşıyo oyun. onu çözmüşler, bannerını alıp respawn pointe götürüyorsun, geri geliyor falan. Güzel güzel. Oynanır valla bu. Streaminden pek beğenmemiştim aslında da, deneyince daha bi hoş oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Fun fact: We playtested for a month with voice comms off and fake names to simulate playing with random people, and that allowed us to feel things out in an authentic way. Awesome to see folks using and enjoying Smart Comms!

https://twitter.com/PlayApex/status/1093247849880444928
Sosyal ağlarda paylaş

Dün gece ben de oynama fırsatı buldum. 3 maç attım. Arkadaşım yoktu yanımda hep random party memberlar ile girdim. Adamlar voice chat'i açmadıkları için birlikte hareket edemedik. O zamanda pek bir manası kalmadı. Bence oyun solo modda da oynanabilir olması gerek. Onun dışında arkadaşlarınla falan iyi olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

bi de loot biraz zayıf galiba ya. böyle bi yere iniyoruz, hiç bi şey yok koca alanda, loot sadece içine girilebilen binalardan çıkıyor, yukarıdan baktığında bi sürü yer varmış gibi görünen zoneda 2 tane falan girilebilir bina oluyor. çok kere yumruğumla kaldım.

high loot yerler harita kenarlarinda genelde (yuksekte veya hangar icinde de olabiliyor)

hangarlara in genelde 2 katli oluyor, 4 tane loot yeri 2 tane de chest en azindan bulursn.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...