Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apex Legends (Respawn/EA/Battle Royale)

progamer

Öne çıkan mesajlar

BR çok sevemiyorum ben, "yarım saat koştur, 10 saniye aksiyon yaşa" ve "yarım saat koştur, 2 kurşunla oyun bitti" kısmı ve PUBG küvete pusanlar ekibi çok çekici gelmiyor. Onu çözebilmişler mi diyecem ama çözsen de BR kalmayacak tür heralde. Bilemedim. PS için indirdim dün, bu gece deneyecem biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

dün birşey oldu anlayamadım. br konseptine de yeniyim.

2 kişi kaldık sona. ben bi mağaradayım. adam da mağaranın üstünde açık havada kaldı. çember daraldı. ben mağaradan çıkamadım adam da mağaraya giremedi. oyun öyle bitti. daraldı daraldı öldüm ben. ikinci oldum diye gösterdi sanırım. onu da anlayamadım tam. asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

BR çok sevemiyorum ben, "yarım saat koştur, 10 saniye aksiyon yaşa" ve "yarım saat koştur, 2 kurşunla oyun bitti" kısmı ve PUBG küvete pusanlar ekibi çok çekici gelmiyor. Onu çözebilmişler mi diyecem ama çözsen de BR kalmayacak tür heralde. Bilemedim. PS için indirdim dün, bu gece deneyecem biraz.

Pusma falan yok bunda ya. Oyun çok hızlı üstüne zevkli yeri uçma kaçma zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

2 kişi kaldık sona. ben bi mağaradayım. adam da mağaranın üstünde açık havada kaldı. çember daraldı. ben mağaradan çıkamadım adam da mağaraya giremedi. oyun öyle bitti. daraldı daraldı öldüm ben. ikinci oldum diye gösterdi sanırım. onu da anlayamadım tam. asdf

adam sürekli hp basmıştır. sen önce ölmüşsündür.
Sosyal ağlarda paylaş

Oce4n said:

Black-ice said:

adam sürekli hp basmıştır. sen önce ölmüşsündür.

vay arkadaş ya. öğrenicez işte bu çakallıkları.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...