Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbulda Vampire The Masquarade

BonePART

Öne çıkan mesajlar

İstanbulda 30 yaş üstü evli, mutlu, cocuklu konseptinde, ben onurlu bir demirciydim babamı antedeluvianlar emdi bende intikam yemini edip dementationa 3 point verdim konulu bir oyun oynatacak olsam ilgilenen olur mu?

Discordda karakterleri yaparız yarın olmadı hafta içi bir gece anadolu yakasında uygun bir yerde(aklımda bi kaç mekan var) bi one shot atarız. Grup ısınırsa devam ederiz.

Ben ST olacak cunkum baktım ki diğer ekiplerde hep patates oluyor bu iş. Bakarız sonra benden hevesli biri cıkar oynatacak o devralır.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

İstanbulda 30 yaş üstü evli, mutlu, cocuklu konseptinde, ben onurlu bir demirciydim babamı antedeluvianlar emdi bende intikam yemini edip dementationa 3 point verdim konulu bir oyun oynatacak olsam ilgilenen olur mu?

Discordda karakterleri yaparız yarın olmadı hafta içi bir gece anadolu yakasında uygun bir yerde(aklımda bi kaç mekan var) bi one shot atarız. Grup ısınırsa devam ederiz.

Ben ST olacak cunkum baktım ki diğer ekiplerde hep patates oluyor bu iş. Bakarız sonra benden hevesli biri cıkar oynatacak o devralır.

5th edition mı olacak? 5th editionın bir kaç streamini izledim baya rahatlatmışlar oyunu. ben oynarım gibi.

bu arada görüntülü chatten bağlanıp oynamak daha rahat değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

Vtm yahu owod olacak

merhaba,

vtm 5th edition

vtm'nin 5th editionı çıktı. abuk sabuk problemlerin hemen hemen hepsini çözdüler. 13th gen vamp olarak başlayıp sağdaki soldaki 4th-10 gen vampirlerden yürü git yemek veya, tam vampir olduk ama o anda yoldan bi 5th gen geçiyodu cüzdanın düştü dedik yere bakarken kırdım belini içtim kanını hop diablerie kargaşaları gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

valla gençler benim bildiğim 13 klanlı OWOD denen v:tm o nedenle onu oynatırım zaten amaç power play olmadığından o kuralmış bu diableria etmiş felan çok önemi yok
eninde sonunda türkiyede kafana inşaattan çimento çuvalı düştü 20 damage aldın öldün demek için süper bir ülke
en kötü bugün bakanlar kurulu karara almış gmt +7 ye geçtik diyip gündüz vakti uyandırır öldürürüz adamı

kafamdaki oyun sistemi haftada bir cumartesi öğlen gibi buluşur oynarız yada pazar akşamı gibi dediğim gibi oyuncu kitlesine bağlı belki hafta içi akşamda olabilir

mekan konusunda da sakin oyun oynanacak bir mekan bulursak orada oynarız baktık çok sıkıntı oluyor gelme gitme arada discorda döneriz felan falan

sanki one shotmış gibi düşünün oynu eğer gerisi gelirse gelir gelemzse en kötü görüşüp çay içmiş oluruz

karakterleri dediğim gibi önceden discordda yaratırsak en azından ilk gün oyun oynanır genelde gruplar cunku ilk gun karakter yaratmaya kasıp sonra oyun oynayamadan dağılıyor
Sosyal ağlarda paylaş

malkavian benim favori klanımdı ama iyi oynamak zor zanaat ya
herkes bloodlinesdaki barmen tadını yakalamak istiyorda masaüstüde o tad olmuyor pek

nosferatu ben pek oynanmasını önermiyorum genel anlamda yane çok çok iyi oynayacak biri çıkarsa belki oynasında öbür türlü çok zor oyuna entegre etmek
new york değil istanbul lağımlarda gezme şansı yok
aslında baya kısıtlayıcı oluyor camarilla oynu oynayınca
sıfır oynayacak arkadaşlar bence standart brujah ya da toreador baksın
zaten celerity baya kırık aslında base gamede
gangrel eylenceli olabilir

followers of set baya güçlü aslında türkiyede o elenceli olabilir ki benim favrilerimden gene
ravnos tremere giovanni spell caster olarak eylenceliler
assamite alevi rpsi bile yapılır
ha bu arada ventrue oynayacak delikanlı varsa onuda ayakta alkışlarım
resmen göt rpsi

ha bu arada ilk oyunda base clan kalsın mantığındayım ama bloodline oynamak isteyen olursa değerlendiririz
Sosyal ağlarda paylaş

• BonePART unpinned this konu
  • Yeni Oluştur...