Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MEB duyurdu! Özel öğretim kursları kapatılacak

akirafes

Öne çıkan mesajlar

"Milli Eğitim Bakanlığı, olası mağduriyetleri önlemek için özel öğretim kurslarının 2019-2020 eğitim ve öğretim yılından itibaren kapatılmasına ilişkin tüm çalışmalarını tamamladı. Bu kapsamda 5580 Sayılı Özel Öğretim Kurumları Kanunu'nda değişiklik öngören çalışmanın yasalaşmış olması sonucunda özel öğretim kursları kapanacak. Bu nedenle veli ve öğrencilerin herhangi bir mağduriyet yaşamaması için önümüzdeki eğitim öğretim yılından itibaren özel öğretim kurslarının yeni öğrenci kaydı yapmamaları ve bursluluk sınavı yapmamaları gerekmektedir. Örgün eğitim çağındaki öğrencilere okullarda, mezun öğrencilere ise halk eğitimi merkezlerinde ücretsiz olarak destekleme ve yetiştirme kursları verilmeye devam edecek."
kaynak
Sosyal ağlarda paylaş

neutrino said:

Görür görmez akirafes topici olduğunu anlamak..

https://newsroom.mastercard.com/wp-content/uploads/2015/01/mc-priceless-surprises-logo_1.png

Çok komiksin burada senin gibi çocuk değil çocuğu olanlar da var. Bu haber gözden kaçabilir. Kayıt yaptırabilirler. Ve paraları planları boşa gider. Forum haber paylaşmak ve bunun üzerine yorum yapmaktır. Ama o kadar kötü yetiştirilmişsin ki forum adabını yalnızca başkasına olan nefretini kusmak yönünde kullanıyorsun. Bundan dolayı seni değil seni yetiştirenleri ayıplıyorum. Ama ilkokul dan öteye de gidemediğinden eminim.
Sosyal ağlarda paylaş

akirafes said:

neutrino said:

Görür görmez akirafes topici olduğunu anlamak..

https://newsroom.mastercard.com/wp-content/uploads/2015/01/mc-priceless-surprises-logo_1.png

Çok komiksin burada senin gibi çocuk değil çocuğu olanlar da var. Bu haber gözden kaçabilir. Kayıt yaptırabilirler. Ve paraları planları boşa gider. Forum haber paylaşmak ve bunun üzerine yorum yapmaktır. Ama o kadar kötü yetiştirilmişsin ki forum adabını yalnızca başkasına olan nefretini kusmak yönünde kullanıyorsun. Bundan dolayı seni değil seni yetiştirenleri ayıplıyorum. Ama ilkokul dan öteye de gidemediğinden eminim.

Haklısın akirafes, malesef ailemin durumu çok kötü olduğu için ilkokul 4'ten itibaren hem çalışıp hem okumak zorunda kaldım, 5. sınıftan sonra da ilerletemedim zaten. Babam ben mezun olamadan vefat etti. Annemle kardeşlerime ben bakmak zorunda kaldım. O yüzden biraz hırçın, dengesiz yanlarım olabiliyor, kusura bakma.

Benim sana attığım mesaj tamamen şaka amaçlıydı, internetteki gazete sitelerinin başlıkları gibi geliyor bana açtığın başlıklar, o yüzden belki biraz tebessüm ederiz diye kendimce şaka yapmaya çalıştım, özür dilerim seni kırdıysam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
İngilizce kurslarını kapasınlar asıl, okullarda da dersini kessinler. Sonra vatandaşlarımız dış dünyayla iletişime geçiyor, yabancı medyanın yalanlarına kanıp Cumhurbaşkanımıza kin güdüyor.

Hep komplo bunlar, bizi çekemeyenlerin işi. Dünya'nın en büyük havalimanını yaptık, yabancı medya bunu bile saklıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

hani hepsi git diyince bitmiyor ki neredeyse her ilce 2-3 er tane vardi bunlarin abili evleri kamp evleri yaz kamplari vardi..hos fetyoculerin disindakilerin hepsi artarak hala da duruyor..hala abili kamp evleri mevcut degisik tarikatlarin..
sirf su fetocularin sinav birikimini ic edelim diye adamlar soru sekillerini degistirmeye bile soyundu..sorular tam kulak arkasi kivama geldi ..anlayana kadar 1-2 dakika geciyor resmen..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...