Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wireless Mikrofonlu Kulaklık (Over-Ear)

Oce4n

Öne çıkan mesajlar

photographer said:

Bende bayadır bakıyorum, kullanmadım ama şunlar gözüme çarpanlar
Plantronics RIG 800HD
Bunu da daha önce logitech kulaklık kullanıp memnun kaldığım için merak etdiyorum: Logitech G533

logitech g930 kullanıyorum ama memnun değilim. tavsiye etmiyorum. Gerçi ofiste de var benimki kadar sorunlu değil.
Şimdiye kadar en iyi kulaklığım (1000 defa yazmışımdır patide) g330 du. Kablolu, kafaüstü değil, kafanın arkasından geçiyor. Çok iyi ses kalitesi ve çok iyi mikrofonu vardı. Artık üretilmiyor ve bulamıyorsun. 100 tl başlayan kulaklık karaborsa malı oldu. amazon saçma fiyat
Sosyal ağlarda paylaş

arctis 7 ile hyperx aynı kategori değil. sonuçta bi cloud 2 değil o wireless olan.

corsair hs70 ile steelseries 7 arasında tercih yapardım, kendim şahsen rahatlığının garantisinden dolayı steelseries seçerdim.

bant şeklinde olmayan kulaklıklar ne kadar rahat olursa olsun bende bi süre sonra batma yapıyor, kafa üstünde temas eden bölgede.
Sosyal ağlarda paylaş

hyperx flight aldım.
steelseries koca kafalarda sıkma sıkıntısı yapıyormuş. sıkma yaptıktan sonra konfor konusu söz konusu olamaz bende.

hs70 için amazon yorumlarına baktım. bir çok eklem yerinden kopma fotoları var. alet sağlam gözüküyor aslında ama kullanınca belli olmuyor demekki.

önceki kulaklığım hyperx cloud idi (düz). flight ses olarak daha iyi bile diyebilirim. mikrofonun arka ses engellemesi de daha iyi hatta. tv sesi eskisinde sürekli geliyorken bunda nadir duyuluyor.

hyperx pişman etmez diye umuyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...