Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Auto Chess (Dota2 Custom Game?)

paradoksalkedi

Öne çıkan mesajlar

Riot bir kaç güne PBE'ye koycak sanırım (belki koymuştur bile), bu ay sonu da 9.13 patch'i ile oyuna bekleniyor.

AutoChess'de oyun içi bir kaç güne EpicGames ve kendi siteleri üzerinden PC için indirilebileceğini duyurdu.

Tutacağı garanti gözüyle bakılan bir oyun türü, pazara ilk girip oyuncuları toplayan yol alcak.

Sosyal ağlarda paylaş

aslında beklendiği kadar da tutmayabilecek bi oyun sanki. ben de baya oynadım seviyorum da oynamayı. ama 30-40 dklık mobil oyun oynamak sıkıntı biraz. telefon çalabiliyor mesaj gelebiliyor falan. 30 sn tur süren var kaçırdın mı geri düşebiliyorsun. bilemedim mobil için biraz fazla hype var sanki.

ahmedinejad tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

hiç oynamadım, bi izleyeyim dedim bi halt da anlamadım. işin benim için garip tarafı hala neymiş ne değilmiş diye bi öğrenesim bile gelmiyor içimden. yaşlılık belirtisi herhalde hep bunlar ?

abi bu arada bu smileyleri kazınmasın diye mi yaptınız ya. otomatik geliyor backspace ile silinmiyor bile. bu ne ya.

Sosyal ağlarda paylaş

belki henüz alışamadığımdan item mevzusunun farklılığını sevemedim bir. hoş bonusları falan iyi gibi level atladıkça gelen ödüller baya iyileşiyor. mobilden oynadığım için hero seçme ekranı bi hoşuma gitmedi her şey çok büyük çok kocaman. 

mobildeki autochess daha böyle minimal telefonun sarj durumundan tut bonuslara kadar daha bir hakimsin. 

ahmedinejad tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

yok ya onu biliyorum. bildiğin farklı tür herolarla lvl3 geliyorlar. son 2 macımı hep lvl3 eksiklğinden kaybettim. ben mi cok sansızım yoksa bilmediğim bir taktik mi var acaba

troll/warlock/shaman setup gidiyorum. şimdiye kadar tutan tek setupım; eğlenceli de

Flassh tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun en önemli olayı buff ve bir an önce 50gold seviyesine çıkabilmek sanırım.
her 10 golda fazladan +1 gold veriyor.

gördüğüm kadarıyla round 10-15 arası gold biriktiriyorlar.

Oyun ilerledikçe fazla hasar yendiğinden olsa gerekki insanlar ilk başlarda takımı düzeltip para yapmaya çalışıyorlar.

Densiz tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...