Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Auto Chess (Dota2 Custom Game?)

paradoksalkedi

Öne çıkan mesajlar

sistem değişikliği araya girince bu başlık altta kalmış şöyle bir uplamış olayım.

knight 5-6 civarlarında gidip geliyorum. sanırım en op combo elf + dragon ama bir kere denk gelip de deneyemedim.

benim asıl merak ettiğim konu bu modun geleceği nasıl ilerleyecek valve sahiplenecek mi vs. herhangi bi haber falan var mı o konuda?

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
6 saat önce, adamınbiri dedi ki:

Bu oyun neden hiç bağlanmıyor?

sürekli ya birileri kopuyor ya reddediyor 20 dk ortalama ile oyuna girebiliyorum. var mı bi çaresi?

qihl discord sunucusundan lobilere girebilirsin. normal matchmakingle yarım saat falan sürüyor gerçekten bazen herkesin kabul etmesini beklemek falan.

https://qihl.gg

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, Khiran dedi ki:

qihl discord sunucusundan lobilere girebilirsin. normal matchmakingle yarım saat falan sürüyor gerçekten bazen herkesin kabul etmesini beklemek falan.

https://qihl.gg

eyvallah sağolasın. Yarın bakiyim buna iyileşme olursa damlarım yine oyuna. Bi de yeni başlayanlar için ufak tavsiyeler var mı? mesela level 2 yapmaya çalıştığım heronun 3.sünün asla gelmediğin zaman kime küfür etmeliyim gibi? aheufeahf

Sosyal ağlarda paylaş

valla ben de çok ustası değilim ama bildiğim kadarıyla bu hero düşme olayları tamamen RNG üzerine kurulu. mesela 10. rounda kadar Luna'dan oyunda X tane olması gerekiyor ve o random dönen listede o kadar Luna dönüp duruyor artık kime gelirse. bu yüzden insanların hangi herolara oynadığını görüp onlara gitmesin diye alıp benchte tutuyor bazıları. onlara sövebilirsin ?

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...

lol'ün hatası mobil değil de mevcut client içinde çıkarması oluyor. yine tutacak tabi ama mobil'de çıkarsa pubg mobil gibi olurdu bu

autochess'i mobil'de oynuyorum, acayip hızlı matchmaking ve oyun süreci. baya da keyifli. hatta bazen fazla hızlı geliyor, şampiyonları anlamaya, kimde ne var bakmaya vakit kalmıyor akıyor oyun

xaty tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

çin auto chess mobile gelmiş playstore u kurcalarken gördüm. bu auto chess dalgasını ilk kez oynadım. izlememiştim bile daha önce gamingi nasıl falan diye nedesen. bu yüzden %70 ne yaptığımın farkında değildim de oyun cok uzun sürdü. 30 40 dakka bayım bayım  baydım. 40 dk telefonda oyun mu oynanır. normal mi bu

6 ay sonra şişman dota chess i cıkarırsa bi tur da onu oynarız pc de daha rahat. kör oldum 6" ekranda

Sosyal ağlarda paylaş

Aynen, mobil'de oyunu okuyarak öğrenmek çok zor, ansiklopedi koymuşlar oyun içine bi de ama ufacık yazılar. Oynaya oynaya öğrendim baymadan oynicak kadar, daha keyifli şimdi. Arkadaş grubuyla daha da güzel olur muhtemelen. Oyun süresine bişey diyemem ama, moba veya pubg falan da o civarda sürüyor mobil de olsa

Sosyal ağlarda paylaş

DOTA 2 Pass olanlara geldi beta, DOTA2'ye girince direkt çıkıyor ana ekranda Steam'e ekle diye.

League ve Epic Games'in klonları önceden gelmesin diye acele çıkarmışlar, ama beğendim ben. UI mobil UI direkt, muhtemelen dediğim gibi acele ettikleri için fırsat olmadı PC için editlemeye ama Valve iyi profit arttıracak bununla belli.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...