Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Auto Chess (Dota2 Custom Game?)

paradoksalkedi

Öne çıkan mesajlar

Dota2'nin bu yeni custom game'i dota2'den daha çok oynanıyor şu anda sdf. en son 1.5 milyon subscriber'ı vardı modun, anlık 300k'ya falan ulaşıyordu.

Twitch'te baya Hearthstone streamerı falan da oynamaya başlamış.

Çok karışık. Dota2 heroları var, her birinin bir race bir class'ı var (human warlock gibi). Karakter levelı var ve her level kadar bir karakteri sahaya sürebiliyorsunuz. Belirli kombinasyonlar yaparak comp oluşturuyorsunuz (4 mech olunca herkes regeneration alıyor gibi).

Moderate to play hard to master gibi.

2k19'un en hızlı büyüyen oyunu bu arada :D
Sosyal ağlarda paylaş

paradoksalkedi said:

Orada aslında full rng değil. Belirli hero poolu var dolayısı ile önce sana gelenlere bakman sonra da diğer insanlar neye gidiyor ona bakıp strateji yapman lazım. İki kişi mesela full mech aldıysa sana mech gelmesi çok düşük ihtimal pool azalıyor gibi.

okey gibi diyosun yani :D
Sosyal ağlarda paylaş

sardalya said:

paradoksalkedi said:

Orada aslında full rng değil. Belirli hero poolu var dolayısı ile önce sana gelenlere bakman sonra da diğer insanlar neye gidiyor ona bakıp strateji yapman lazım. İki kişi mesela full mech aldıysa sana mech gelmesi çok düşük ihtimal pool azalıyor gibi.

okey gibi diyosun yani :D

evet baya kasmışım anlatmaya ama okey baya :D

oyun öyle hiç de full rng ve basit değil ya. baya hs streamerı sabah akşam oynamaya başladı, bu kadar hs oynamadı çoğu sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu streamerlardan izlemiştim dün ilk defa oynadım eylenceli baya ama apm kasıyosun resmen
metayı bilmek birde diğer oyunculara bakmak şart sürekli
hem rakipler mesela çok physical gidiyorsa warrior kasıyım armorum artsın diyebiliyosun hemde dedikleri gibi herkes mech kasarsa poola mech düşmüyor
başta hep ilk sıradayken sonra baktım millet mech çekmeye basladı ben en üstte olunca mech bonusunu kaybettim üniteler birleşince en son 3 meche düşünce bütün kompozisyon sıctı

eylenceli ama yani turn araları daha uzun sürse dayanılmaz sıkılır insan daha kısa olsa apm yetişmiyor
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

Acilen mobile çıkması lazım bunun. Tablette telefonda süper oynanır. Bu arada AppStore’da hiç uygulama yok bunun hakkında. Böyle çakma rehber su bu hazırlayıp uygulaması çıkarsa is yapabilir.

evet, iyi olur hakkaten guide.

hic oynamadim indirmeyi de dusunmuyorum ama boyle fikirleri severim :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...