Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Batan geminin malları

logtrig

Öne çıkan mesajlar

Bizimkiler eve tadilat yaptılar, kolilenen tüm eşyaları tek tek açıp yerleştiriyoruz. Kullanılmayacak bir ton ürün var, bu hafta sonu gittim yardıma, elden çıkaralım yer kaplamasın diyorlar. Bazıları sadece kargoyu ödeyene direkt gönderilecek şeyler, fırsat bulunca editleyeceğim. Şimdi ortada duran bir kaç parça var aşağıya yazıyorum.

1) Logitech x530 - 5+1 ses sistemi var kutulu. Bilen bilir başarılı ve ömrü yüksek bir üründür. Buna 175 TL diyelim.

https://www.hepsiburada.com/logitech-x-530-70w-5-1-speaker-970114-1914-pm-bd7015

2) HP Officejet 4500 - Bu da kutulu. Buna fiyat belirlemedim, siz bir bakın fiyat söyleyin ona göre göndeririz bir şekil.

3) Philips'in müzik seti var, cihaz şunun aynısı. Artık 60-70 sembolik bir şey verin, kargolayalım kargo size ait olur iş yerinin anlaşmalı kargosuyla göndeririz fiyat aza gelir 3 parça biraz büyük, bir koliye giriyor. Yoksa uğraşmayıp birilerine vereceğiz.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-muzik-sistemleri-yeniden-farksiz-630799971/detay
Sosyal ağlarda paylaş

hiçbiri o para etmez onların. baya 10+ yaşındaki elektronik ürünler neredeyse, kablosumu ezildi ebesimi süzüldü 2 gün sonra bozulmayacağı belli dğl :D baya eskiciye satılacak şeyler onlar.

sahibinden.com da sıfırı 700 lira olan şeye 650 lira isteyende var, oraya bakıp fiyat yazmasaydın keşke :)
Sosyal ağlarda paylaş

GONDARCENGIZ said:

hiçbiri o para etmez onların. baya 10+ yaşındaki elektronik ürünler neredeyse, kablosumu ezildi ebesimi süzüldü 2 gün sonra bozulmayacağı belli dğl :D baya eskiciye satılacak şeyler onlar.

sahibinden.com da sıfırı 700 lira olan şeye 650 lira isteyende var, oraya bakıp fiyat yazmasaydın keşke :)

Üstat bunlar nece tespitler böyle :)
Logitech'in ses sistemi bence gayet hala başarılı bir ürün. Soundbar'a ona buna 4 haneli rakamlar vermeden gayet iyi verim alırsın. Yazıcıya fiyat bile biçmemişim, o da müzik seti gibi sembolik olsun zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...